gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar'ın sahibi olduğu sitede kaleme aldığı 'hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı. Avşar, 'Son zamanlarda Türkiye'de bana göre alttan hiç kimsenin tahmin etmediği, Müslümanlığa farklı bakan bir jenerasyon geliyor' dediği yazısında, tartışma yaratacak görüşlere yer verdi.

Ünlü oyuncu, 'Benim fikrimi sorarsanız; İslami değerlerimizi şimdiden korumaya başlarız. Asıl tehditkar pozisyonlar yolda geliyor. Size en ufak örnek veriyorum; çok sevgili bir ahbabımın 9 yaşındaki torunu, babaannesine şöyle bir soru sormuş, 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor!' İşte bu soru bana da şok!!! Mantıklı gelen bu soru alttan nasıl bir jenerasyon geldiğini size de fark ettiriyor mu? Belki de beni etkileme sebebi, benim de son yıllarda kurban kesmek yerine daha hayırlı olacak bir şeyler yapmayı tercih ediyor olmamdır' dedi.

Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Aklım Almıyor

Candan Erçetin - Aklım Almıyor

nereye kadar sursun sen soyle ben sustum bundan boyle buraya kadar geldim sen gezdin ben bezdim iste boyle ne cikar uslansan ne cikar ne olur yaslansan omzuma kim olur kim kalir arkaya uzulur yanarsin karismam aklim almiyor ne yapsam aklim almiyor sensiz olmuyor sanirdim senle olmuyor aklin ermiyor anlattim aklin ermiyor senle olmuyor ne sandin senle olmuyor (ya da benle olmuyor)
  2. Hülya Avşar - Bir Darıldık Bir Barıştık

Hülya Avşar - Bir Darıldık Bir Barıştık

Bir Darıldık Bir Barıştık Acılara Çok Alıştık Mutluluğa Zor Ulaştık Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin Fallar Bize Ümit Verdi Yıllar Bize Çabuk Geldi Kalbim Seni Öyle Sevdi Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin Bir Ayrıldık Bir Barıştık O Hasrete Zor Alıştık Kavuşmaya Çok Çalıştık Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin
  3. Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

HÜLYA AVŞAR, PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ RAFET EL ROMAN İLE BİRLİKTE İBRAHİM TATLISES'E TAVSİYEDE BULUNDU. AVŞAR KIZI, TATLISES'İN BİR SÜRE ORTALARDAN KAYBOLARAK, KENDİSİNE ZAMAN AYIRMASINI ÖNERDİ. Türkmax kanalında yayınlanan 'Hülya Avşar Stüdyosu' programına konuk olan şarkıcı Rafet El Roman, İbrahim Tatlıses'e olan hayranlığını kelimelere döktü. Tatlıses'in bu sesi ile daha yüce bir yerde...
  4. Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

'BEN DE ALDATILMAYA İZİN VERDİM!' SON OLARAK TMSF İLE ANLAŞMASINA ESKİ EŞİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN DA ARACI OLMASIYLA GÜNDEME GELEN HÜLYA AVŞAR, ALDATILMA KONUSUNDA ERKEĞİN TEK BAŞINA SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Çilingiroğlu ile evliliği boyunca sık sık aldatılma haberleriyle basına konu olan Avşar, bir erkeğin aldatması için kadının da izin vermesi gerektiğini söyledi. Aldatmada...
  5. Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Hülya Avşar Haberi Hülya Avşar Kanser mi Hülya Avşarın Mamografi çektirdikten sonraki komik yorumunu sizinle paylaşıyorum şimdi....İşte mamografiye Hülya Avşar yorumu.... Teşhis sürecinde yapılanlardan dolayı göğüs kanseri olmaktan çok korkan Avşar kızı korkularını anlattı. Hülya Avşar, önceki gün özel bir hastanenin üç boyutlu meme inceleme cihazını tanıttı. Geçtiğimiz aylarda,...

Sayfayı Paylaş