gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] HÜLYA AVŞAR, PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ RAFET EL ROMAN İLE BİRLİKTE İBRAHİM TATLISES'E TAVSİYEDE BULUNDU. AVŞAR KIZI, TATLISES'İN BİR SÜRE ORTALARDAN KAYBOLARAK, KENDİSİNE ZAMAN AYIRMASINI ÖNERDİ.

Türkmax kanalında yayınlanan 'Hülya Avşar Stüdyosu' programına konuk olan şarkıcı Rafet El Roman, İbrahim Tatlıses'e olan hayranlığını kelimelere döktü.

Tatlıses'in bu sesi ile daha yüce bir yerde olması gerektiğini anlatan Rafet El Roman, 'Pavarotti gibi olmalıydı. Daha seçici, çok fazla göz önünde olmaması lazım. İki yıl ortadan kaybolsun' diye konuştu.

Hülya Avşar da konuğunun sözlerini onaylayarak İbrahim Tatlıses'in iki yıl olmasa bile en az 1 yıl göz önünden ayrılarak kendisine vakit ayırması gerektiğini ifade etti.

Rafet El Roman, Tatlıses'in ortadan kaybolarak unutulurum korkusu yaşayabileceğini belirtirken
    Avşar kızı, kendisinin de 2 yıl ortadan kaybolduğunu hatırlatarak, 'Ben 2 yıl kayboldum ortadan. Hiç öyle bir şey olmadı. Hiç öyle hissetmedim. İnsan kendisini çekerken o korkuyu yaşıyor. Ancak kendisine zaman ayırdığı zaman daha verimli bir hale geliyor' dedi.

Kendisine zaman ayırabildiği için bu programı yapabildiğini, ayrıca kitap yazmaya başladığını anlatan Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses'e de bir süre kendisine zaman ayırmasını tavsiye etti.

İbrahim Tatlıses'in hayranı olduğunun altını çizen Rafet El Roman, 'Kendisine ulaşılmaz bir sanatçı varsa, tarihin büyük harflerle yazacağı, benzeri olamayacağı birisi varsa, o İbrahim Tatlıses. Ancak o sesi iyi kullanamadı. O ses ile o kişilği bir türlü buluşturamadı. Biraz yazık oldu diyorum' şeklinde konuştu.

Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor'   dedi

Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' dedi

'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar'ın sahibi olduğu sitede kaleme aldığı 'hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı. Avşar, 'Son zamanlarda Türkiye'de bana göre alttan hiç kimsenin tahmin etmediği, Müslümanlığa farklı bakan bir jenerasyon geliyor' dediği yazısında, tartışma yaratacak görüşlere...
  2. Hülya avşar magazin değerimi düşürdü ben de geri çekildim dedi

Hülya avşar magazin değerimi düşürdü ben de geri çekildim dedi

MAGAZİN DEĞERİMİ DÜŞÜRDÜ BEN DE GERİ ÇEKİLDİM Artık hayatı daha küçülterek yaşamayı seçtiğini söyleyen Hülya Avşar geldiği noktayı şöyle açıklıyor: 'Magazin Türkiye’de başka yere gidiyordu. Halbuki ben 25 yılını sinemaya vermiş, yazmış, çizmiş başka yerlerde olan biriyken, kendimi başka yerlerde görüp, değerimin düştüğünü hissetmeye başladım. Yenilenerek çıkmak bana göre yakışanı yapmak...
  3. Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

'BEN DE ALDATILMAYA İZİN VERDİM!' SON OLARAK TMSF İLE ANLAŞMASINA ESKİ EŞİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN DA ARACI OLMASIYLA GÜNDEME GELEN HÜLYA AVŞAR, ALDATILMA KONUSUNDA ERKEĞİN TEK BAŞINA SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Çilingiroğlu ile evliliği boyunca sık sık aldatılma haberleriyle basına konu olan Avşar, bir erkeğin aldatması için kadının da izin vermesi gerektiğini söyledi. Aldatmada...
  4. Hürrem Ortadan Kayboldu!

Hürrem Ortadan Kayboldu!

muhteşem yüzyıl hürrem sultan muhteşem yüyıl haberleri Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin olaylı bir şekilde diziden ayrılmasının ardından senaristler de konuyu Uzerli'nin gidişine uygun şekilde yeniden yazdılar ve bu şekilde yazılmış ilk bölüm dün gece ekranlara geldi. Dizide Uzerli ayrıldığı için Hürrem de hiç gözükmedi ve görünmesi gerkeen bir karede de arkadan görüntülenerek, dizide de...
  5. Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

hülya avşar hülya avşar 2013 hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Hülya Avşar, kız kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de tatil yapıyor. Tatil yaptığı butik otelde her yaz olduğu gibi görüntülenmeye çalışılan Avşar kızı bu kez magazincilerden atik davrandı, kendisini görüntülemek isteyen paparazzicileri fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı. Resmin altına da şu...

Sayfayı Paylaş