gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar-İbrahim Tatlıses Yıllar Sonra Aynı Filmde

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses hülya avşar aşkı Yıllar sonra yeni bir aşk doğarmı ne dersiniz melekler :tik:
    İBRAHİM TATLISES VE HÜLYA AVŞAR YILLAR SONRA TEKRAR AYNI FİLMDE.

Müjdat Gezen, ''Mustafam Kemalim'' adlı tiyatro oyununu Atatürk'ün ölüm yıldönümünde, Kadıköy Müjdat Gezen tiyatrosunda sergiledi.
    Oyun Atatürk'ün yirmiye yakın anısından oluşturuldu. Oyunu izlemeye gelen Tatlıses, oyun öncesinde basının sorularını yanıtladı. Sinemaya döneceğini açıklayan Tatlıses, ''Yeni projelerimiz var. Kadroda Aydemir Akbaş, Hülya Avşar ve Müjdat Gezen olacak. Türk halkı filmlerde ya ağlamayı yada gülmeyi sever. Yapacağım filmde her ikisi de olacak'' dedi.

Hülya Avşar-İbrahim Tatlıses Yıllar Sonra Aynı Filmde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. Hülya Avşar - Senden Sonra

Hülya Avşar - Senden Sonra

öylesine zorki sevdiğinden ayrılmak anıların gölgesinde yarım bir aşk yaşamak ah tadım tuzum kalmadı zor geliyor anlamak bu kadar kolay mıydı mutlulukla darılmak ah tadım tuzum kalmadı zor geliyor anlamak bu kadar kolay mıydı sevda için ağlamak seviyorum ah yine aşığınım yar özlüyorum ah bitmez acilarım var gözlerim güneşi görmedi senden sonra hasretin ateşi dinmedi senden sonra
  3. Hülya avşar bu yıl özel ödül alacak

Hülya avşar bu yıl özel ödül alacak

TÜRKİYE'DE PEK ÇOK FESTİVALDEN BUGÜNE KADAR ÖDÜL ALAMAYAN AVŞAR'IN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK BİR GELİŞME YAŞANDI. Hülya Avşar, sinemaya adım attığı 1983 yılından bu yana aralarında 'Haram', 'Tutku', 'Tele Kızlar', 'Sekreter', 'Mavi Mavi', 'Kısrak', 'Berlin in Berlin', 'Alın Yazım', 'Sevda Ateşi', 'Alamancının Karısı', 'Bir Kırık Bebek', 'Fatmagül'ün Suçu ne' gibi onlarca filme imza attı....
  4. Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler

Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler

Bu sayfa; Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son aylarda Beren Saat ile olan aşkıyla sık sık gündeme gelen Kenan Doğulu ve başarılı sanatçı Hülya Avşar bir proje için bir araya geliyorlar. “Max Maceraları – Dinoterra” adlı filmde seslendirme yapacak olan iki ünlü projeden dolayı hayli heyecanlı. İşte detaylar......
  5. Ayşegül Yıldız : İbrahim Tatlıses Bundan Sonra Abim'dir !

Ayşegül Yıldız : İbrahim Tatlıses Bundan Sonra Abim'dir !

Kendisinden sonra Derya Tuna'nın Tatlıses'in yanına gitmesinden rahatsız olduğu gündeme gelen Yıldız, "Hep İbrahim beyin iyi günlerinde mi yanında olacaklar?" demişti. Bu gerginlik üzerine Tatlıses, "Evet, doğrudur Derya hanım burada normal değil mi? Yok Ayşegül çıldırmadı. Hiç kimse çıldırmadı. Ben iyiyim. Her şey normal herkes benden yana" açıklamasını yaptı. Ailesiyle...

Sayfayı Paylaş