gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşar Haberi Hülya Avşar Kanser mi

Hülya Avşarın Mamografi çektirdikten sonraki komik yorumunu sizinle paylaşıyorum şimdi....İşte mamografiye Hülya Avşar yorumu....

Teşhis sürecinde yapılanlardan dolayı göğüs kanseri olmaktan çok korkan Avşar kızı korkularını anlattı.

Hülya Avşar, önceki gün özel bir hastanenin üç boyutlu meme inceleme cihazını tanıttı. Geçtiğimiz aylarda, yaptırdığı mamografi çekimini anlattığı bir yazı kaleme alan ve mamografiye dikkat çeken Avşar Kızı; "Kanseri aklıma getirmek istemiyorum. Her sene mamografi yaptırıyorum. Bir rahatsızlık hissetmeden de çok fazla kontrole giden biri değilim. Sigara, içki, gece hayatı ve düzensiz uykuya müsait bir yapım da yok" dedi.

HÜLYA AVŞAR'IN BİR DÖNEM ÇOK TEPKİ TOPLAYAN O YAZISI

Acun Ilıcalı'ya ait acunn.com'da köşesinde bir dönem mamografi deneyimini paylaşan Avşar, göğüslerini kontrol eden doktor için "On beş dakika eviriyorlar, çeviriyorlar, uzatıyorlar; yüzlerinde sıfır ifade" dedi.

İşte Hülya Avşar'ın, acunn.com'da kaleme aldığı mamografi deneyimi;

Her sene göğüs kontrolüne giderim. Yıllardır kontrolümü yapan, sevgili Cihangir ile dün yine buluştum.

Şu son zamanlarda çok sık duyduğumuz, kötü haberden midir nedir; daha tedirgindim, doğal olarak. Kutu gibi bir odaya girdim, soyundum, Cihangir geldi. Ben çıplak, o duvara bakar gibi, umursamaz yatırdı beni. Havadan sudan bahsetmeye başladı, bense anlattıklarını asla duymadım. Aklım sonuçtaydı ama yine de sanki dinliyormuşum gibi; hımmm, evet, doğru dedim. Her neyse jöleyi, göğüslerime sürdü ve kontrole başladı, dedim ya!

''İNSANIN GÖĞSÜ NASIL BU KADAR UZAR''

Son zamanlarda duyduklarımızdan olsa gerek, o; kontrolümü sürdürürken konuşmayı kesti, ben gözlerimi yüzüne diktim, hafif tedirgin hiç ayırmadım. Cihangir de bunu fark etmiş olmalı ki; yüzüme bakıp merak etme her şey yolunda dedi. Ama bir de emin olmak için; hadi bir de, mamografi çekelim dedi. Başka bir odaya girdim, film çekecek kişiye teslim oldum. İşte şu alet memeyi içine alıyor, sündürüyor da sündürüyor. Ben makinaya yapışmış, filmin çekilmesini beklerken; 'Bir insanın göğsü nasıl bu kadar uzar?' diye de düşünmeden edemedim.

''EVİRİYORLAR, ÇEVİRİYORLAR''

Görseniz çok komik! Sonra bir de yandan, bir de alttan; kendimi gülmekten alamadım. Düşünsenize memeleriniz birinin elinde, kim bilir günde kaç kişinin memelerini yoğuruyorlarsa, onlara sanki kasaptan evlerine götürmek üzere aldıkları, et muamelesi yapıyorlar. On beş dakika eviriyorlar, çeviriyorlar, uzatıyorlar; yüzlerinde sıfır ifade.

İşin komik tarafı; bu kontroller on beş günde bir olsa, memeler dizlere iner, topla toplayabilirsen. Neyse ki bu durumlardan da gülecek bir şey çıktı.

Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor'   dedi

Hülya Avşar 'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' dedi

'Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar'ın sahibi olduğu sitede kaleme aldığı 'hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor' başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı. Avşar, 'Son zamanlarda Türkiye'de bana göre alttan hiç kimsenin tahmin etmediği, Müslümanlığa farklı bakan bir jenerasyon geliyor' dediği yazısında, tartışma yaratacak görüşlere...
  2. Erkekler Sana bile Doydu Hülya Avşar

Erkekler Sana bile Doydu Hülya Avşar

ERKEKLER SANA BİLE DOYDU HÜLYA AVŞAR STÜDYOSU PROGRAMININ KONUĞU OLAN PAKİZE SUDA, KADIN-ERKEK İLİŞKİLERİ HAKKINDA YORUM YAPTI. Suda 10 yıl boyunca evli bir erkekle birlikte olduğunu ve bundan pişman olduğunu söyledi. Suda, Hülya Avşar'ın geçmiş ilişkilerinde aldatılmasını da şu sözlerle yeniden gündeme taşıdı: Doyuluyor 'Türkiye'nin en güzel kadınısın. Herkes seninle olmak isterken, sen...
  3. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  4. Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  5. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...

Sayfayı Paylaş