gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu ile yanyana gelmedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zehra çilingiroğlu hülya avşar, kaya çilingiroğlu, zehra, feraye tanyolaç, hüseyin kaya, haberleri, resimleri ve dahası burada arkadaşlar

Hülya avşar, kızı Zehra ve ailesiyle birlikte Bodrum'da tatil yaparken, eski eşi ve kızı Zehra'nın babası Kaya Çilingiroğlu'da eşi Feraye Tanyolaç ve oğulları Hüseyin Kaya ile Bodrum'a gitmiş. İşte bundan sonra bakın neler olmuş, iki eski eş arasında Melek'lerim:)

Bir haftadır annesi Hülya Avşar’ın kiraladığı Cobra Queen adlı teknede tatil yapan Zehra Çilingiroğlu, Bodrum’da babası Kaya Çilingiroğlu, eşi Feraye Tanyolaç ve kardeşi Hüseyin Kaya ile bir araya geldi.

ZEHRA BABASI VE ÜVEY ANNESİYLE TATİL YAPTI

Avşar Hilton Otel açıklarına demirli tekneden ayrılmazken, Zehra babasının bulunduğu tekneya geçerek tüm gün Bodrum koylarını dolaştı. Aile, Cennet Koyu’nda deniz keyfi yaparken görüntülendi. Hülya Avşar’ın, akşama doğru Çilingiroğlu’nun teknesi yakınlarından geçerken kızı Zehra’yı arayarak kısa bir görüşme yaptı. Çevrede gazeteciler olduğu için eski eşiyle bir araya gelmediği konuşulan Hülya Avşar'ın, mayo izlerinden mümkün olduğunca kurtulmak için bikini altını tanga haline getirdiği görüldü.

Feraye Tanyolaç, Kaya Çilingiroğlu, Zehra ve Hüseyin Kaya, gazetecileri fark edince hep birlikte böyle poz verdi.

Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu ile yanyana gelmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaya çilingiroğlu,feraye tanyolaç,hülya avşar ve saadettin saran bir arada

kaya çilingiroğlu,feraye tanyolaç,hülya avşar ve saadettin saran bir arada

sadettin saran doğum tarihi kaya çilingiroğlu doğum tarihi zehra çilingiroğlu sadettin saran kaç yaşında zehra cilingiroglu kac yasinda Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç çifti, teknelerinde Hülya Avşar ile Sadettin Saran’ı ağırladı. Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç çifti, geçtiğimiz pazar günü teknelerinde Hülya Avşar ile sevgilisi Sadettin Saran'ı ağırladı. Yanlarına çocuklarını da alan...
  2. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .
  3. Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Bir Araya Geldi

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Bir Araya Geldi

Bu sayfa; Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Bir Araya Geldi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu bir araya geldi, ama sadece bir reklam kampanyası için. Pepesi reklamları için bir araya gelen çift basının karşısına çıktı. Sekiz yıl önce boşanan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, Pepsi’nin yeni reklam kampanyasında bir araya geldi....
  4. Kaya Çilingiroğlu alkollü yakalandı

Kaya Çilingiroğlu alkollü yakalandı

Ünlü televizyoncu Kaya Çilingiroğlu, Arnavutköy'de trafik kontrolüne takıldı., kaya Çilingiroğlu ehliyeti kaptırdı, kaya Çilingiroğlu alkollü araba kullanırken yakalandı Alkolmetreyi üfleyince 2.20 promil alkollü çıkan Çilingiroğlu'nun ehliyetine el kondu. Alkolmetre 2.20'yi gösterdi 15 Temmuz'da Arnavutköy'de kurulan trafik kontrol noktasına takılanlardan biri de Kaya Çilingiroğlu oldu....
  5. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

hülya avşar, kaya çilingiroğlu, hülya avşar haberleri Bir ay önce 5 yılık eşi Feraye Tanyolaç'tan boşanan Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de buluştu. Hülya Avşar'ın Instagram hesabından kızı Zehra ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun sahilde tavla oynarken fotoğrafını paylaşıp " Ben kızımı tutuyorum' yazması, ' eski eşler tekrar bir araya mı' geliyor sorusunu...

Sayfayı Paylaş