gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya sitem etti. Söz verdiği halde kendisine şarkı vermediğiniz söyleyen Doğulu için Avşar kızı " Sözünü tutmayan bir adam!" dedi.

Aslan Max'ın sinema filmi 'Max Maceraları: Dinoterra'nın galası; önceki akşam Levent Kanyon'da yapıldı. Animasyon türündeki filme seslerini veren Hülya Avşar, Kenan Doğulu ve Yekta Kopan; galada hazır bulundu. Birçok ünlü ismin çocuklarıyla birlikte katıldığı geceye; Kenan Doğulu, sevgilisi Beren Saat ile birlikte geldi. Hülya Avşar; tasarımcı Melih Yazgan imzalı, 'Kraliçe Felina' konseptli kostümüyle dikkat çekti. Kenan Doğulu ise; filmde seslendirdiği 'Aslan Max'ın ezeli düşmanı 'Gölgelerin Efendisi'ni hatırlatan bir kostüm giydi.

"KENAN SÖZÜNÜ TUTMADI"

Yeni albümünü tamamladığını belirten Hülya Avşar, "Kenan kadar sözünü tutmayan bir adam daha görmedim. Kaç defa bana şarkı yapacağına söz verdi ama yapmadı" dedi. Bunun üzerine Doğulu, "Tamam söz, yapacağım" derken, Avşar "İstemiyorum artık, albümümü bitirdim" yanıtını verdi.

Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  2. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  3. Beyaz Kenan Doğulu'ya Motorsiklet Hediye Etti!

Beyaz Kenan Doğulu'ya Motorsiklet Hediye Etti!

beyaz, kenan doğulu, jest, motosiklet hediyesi, beyazıt show, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Önce ki akşam son bölümüyle sezonu kapatan Beyaz Show'un konukları Demet Evgar ve Kenan Doğulu idi. Kenan Doğulu'ya 2 yıl önce programına katıldığında bir motosiklet sözü veren Beyaz sözünü tuttu. El yapımı motor ustası Tarhan Telli’ye Doğulu’ya uygun, gitar taşıma yeri...
  4. Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler

Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler

Bu sayfa; Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son aylarda Beren Saat ile olan aşkıyla sık sık gündeme gelen Kenan Doğulu ve başarılı sanatçı Hülya Avşar bir proje için bir araya geliyorlar. “Max Maceraları – Dinoterra” adlı filmde seslendirme yapacak olan iki ünlü projeden dolayı hayli heyecanlı. İşte detaylar......
  5. Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

Hülya Avşar Acun'a Sitem Etti!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar acun ılıcalı Sevgili melekler, yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde yer almayacak olan Hülya Avşar, Acun Ilıcalı'ya hafiften sitem etti. Bu sezonda yerine Ebru Gündeş'i jüri üyesi yapan Ilıcalı'ya sitem eden Avşar kızı bakın neler söylemiş... "Ebru programa bebeği ile geliyor, bu kadroda olmak isterdim. Ama Acun karar veriyor, artık...

Sayfayı Paylaş