gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar Kendini Teselli Ediyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde annesi Emral Avşar'ı kaybeden Hülya Avşar kız kardeşi Helin Avşar ile alışveriş yaparak stres attı acısını hafifletmeyi bu yolda denedi......

ACISINI PARADAN ÇIKARTIYOR
    HÜLYA AVŞAR, ANNESİNİN ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN ÖNCE KARDEŞİ HELİN’E 800 BİN TL’YE DAİRE ALDI EVİNİN DEKORASYONU İÇİN DE 100 BİN TL AYIRDI

SAAT İSTİNYE PARK’TA
    Hülya Avşar, annesi Emral Avşar’ın vefatıyla yıkılmış ve “Dostumu düşmanımı annemin cenazesinde tanıdım” diyerek de sanat dünyasında yaşanan vefasızlıklara dikkat çekmişti. Emral Avşar’ın cenazesinden sonra ilk kez İstinye Park’ta 6 saat alışveriş yaparken görüntülenen sanatçı, alışveriş yaparak stres attı. Hülya Avşar’ın Helin Avşar’la yaptığı alışveriş sırasında birçok mağazada para harcadığı öğrenildi.

100 BİN TL’SİNİ AYIRDI
    Emral Avşar’ın ölümünden sonra kardeşi Helin’e İstinye Park’tan 800 bin TL’ye bir daire satın alan Hülya Avşar, şimdi de Sadettin Saran’la Kemer Country’de yaşadığı evin dekorunu değiştirmeye karar verdi. Avşar’ın dekorasyon işlemleri için de 100 bin TL’yi gözden çıkarttığı konuşuluyor

Hülya Avşar Kendini Teselli Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Böyle Bir Geceydi Hatırlar Mısın? Bu Aşkın Sonu Yok Bitsin Demiştin Elini Elimden Usulca Çekip Gözünde Yaşlarla Gidivermiştin Aradığın Aşkı Söyle Buldunmu Benden Uzaklarda Mesut Oldunmu Kendine Yeni Bir Dünya Kurdunmu Sen Benim Dünyamı Yıkıpta Gittin Gözlerinde Hala Yaşlar Var Neden Saçında Zamansız Aklar Var Neden Dilinde Sitemler Ahlar Var Neden Yıllar Aşkımızı Siler Demiştin
  2. Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Ne zaman asik olsam O zaman agliyorum Hali ile ben bu halimi Aska bagliyorum Bu kacinci ayrilik Onu da saymiyorum Zalimlerin zalimi Seni de saymiyorum Elimi sallasam ellisi Ama gozum gormuyor Delinin en delisi var O hep beni mi buluyor Yoksa ben de mi birsey var?
  3. Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Burası agora meyhanesi Burada yaşar aşkların En divanesı en şahanesi Bu gece benim gecem Bu gece benim gecem Cama vuran her damlada Seni hatırlıyorum Ve sena susuzluğumu Bu aksam ümitlerimi Meze yapıp içiyorum İçiyor içiyorum
  4. Şempanzeler de birbirini teselli ediyor

Şempanzeler de birbirini teselli ediyor

Bilim adamları, bir kavgadan sonra karşı tarafın teselli edilmesi davranışının şempanzeler için de geçerli olduğunu ortaya çıkardı. Bu araştırma, primatlar arasında sarılma ve okşama gibi teselli amaçlı hareketlerin, kavgadan sonra stresi azaltabildiğinin ilk kanıtı olarak gösterildi. Liverpool John Moores Üniversitesinden Doktor Orlaith Fraser, Chester hayvanat bahçesinde 22 yetişkin...
  5. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .

Sayfayı Paylaş