gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar Kendini Teselli Ediyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde annesi Emral Avşar'ı kaybeden Hülya Avşar kız kardeşi Helin Avşar ile alışveriş yaparak stres attı acısını hafifletmeyi bu yolda denedi......

ACISINI PARADAN ÇIKARTIYOR
    HÜLYA AVŞAR, ANNESİNİN ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN ÖNCE KARDEŞİ HELİN’E 800 BİN TL’YE DAİRE ALDI EVİNİN DEKORASYONU İÇİN DE 100 BİN TL AYIRDI

SAAT İSTİNYE PARK’TA
    Hülya Avşar, annesi Emral Avşar’ın vefatıyla yıkılmış ve “Dostumu düşmanımı annemin cenazesinde tanıdım” diyerek de sanat dünyasında yaşanan vefasızlıklara dikkat çekmişti. Emral Avşar’ın cenazesinden sonra ilk kez İstinye Park’ta 6 saat alışveriş yaparken görüntülenen sanatçı, alışveriş yaparak stres attı. Hülya Avşar’ın Helin Avşar’la yaptığı alışveriş sırasında birçok mağazada para harcadığı öğrenildi.

100 BİN TL’SİNİ AYIRDI
    Emral Avşar’ın ölümünden sonra kardeşi Helin’e İstinye Park’tan 800 bin TL’ye bir daire satın alan Hülya Avşar, şimdi de Sadettin Saran’la Kemer Country’de yaşadığı evin dekorunu değiştirmeye karar verdi. Avşar’ın dekorasyon işlemleri için de 100 bin TL’yi gözden çıkarttığı konuşuluyor

Hülya Avşar Kendini Teselli Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Aşkın ibadet sevdan Bana bana yar müebbet Beni ya sev ya da terket Bekliyorum yolunu Tanrım yardım et Tutunacak bir dalım var Gönül fermanım bırakıp Gitme yok buna dermanım Yaman yaman ayrılık yolunda Gençliğim kayıp
  2. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  3. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  4. Şempanzeler de birbirini teselli ediyor

Şempanzeler de birbirini teselli ediyor

Bilim adamları, bir kavgadan sonra karşı tarafın teselli edilmesi davranışının şempanzeler için de geçerli olduğunu ortaya çıkardı. Bu araştırma, primatlar arasında sarılma ve okşama gibi teselli amaçlı hareketlerin, kavgadan sonra stresi azaltabildiğinin ilk kanıtı olarak gösterildi. Liverpool John Moores Üniversitesinden Doktor Orlaith Fraser, Chester hayvanat bahçesinde 22 yetişkin...
  5. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...

Sayfayı Paylaş