gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Korku İçinde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar haberleri hülya avşar

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere ünlü sanatçı Hülya Avşar dünyaca ünlü marka Chopard'ın yüzü olarak Cannes film festivaline katılmak üzere Fransa'ya gitti. Avşar kızı, orada yaşanan bir mücevher hırsızlığından ötürü çok korkuyor! Zira kırmızı halide takacağı Chopard mücevherleri son derece kıymetli..

Chopard'ın yüzü olarak bu yıl 6’ıncısı düzenlenen Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda yürüyecek olan Hülya Avşar, THY'ye ait bir uçakla kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra’la birlikte Fransa’ya gitti.

Fransa yolculuğu öncesi gazetecilerin festivalde yaşanılan hırsızlık olayı ile ilgili soruları üzerine Hülya Avşar, "Mücevheri takan kişinin odasında kaldığı için çalınmış. Dedim ki katiyen bana takın ve alın hemen mücevherlerinizi. Gerçi hepsi sigortalı problem değil ama olabiliyor demek ki böyle şeyler. Korkmuyor değilim açıkçası. Çünkü takacağım mücevherlerin gerçekten hepsi birbirinden çok değerli" dedi.

Hülya Avşar Korku İçinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  2. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  3. Hülya Avşar Tuğba Ekinci Şovu İçin Neler Söyledi?

Hülya Avşar Tuğba Ekinci Şovu İçin Neler Söyledi?

hülya avşar, tuğba ekinci, altın kelebek ödül töreni, 2011, tarkan skandalı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreninin flaş konusu Tuğba Ekinci'nin yaptığı şov olmuştu.Bu tip çıkışlarla adını duyurmayı seven Ekinci, bu olaydan sonra basının ilgi odağı olmayı başardı. Konuda adı geçen Hülya Avşar'sa ilk defa...
  4. Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

hülya avşar, sadettin sarana yazdırdığı şarkı, nedir, sözleri, kim yazmış,ile ilgili bilgiler burada melekler 2 yıl süren ilişkilerini unutmadığı belli olan Hülya Avşar,eski sevgilisi Sadettin Saran için şarkı yazdırmış melekler :) Haberimiz şöyle; Uzun bir süre önce iki yıllık ilişkilerini bitiren ikiliden Hülya Avşar her fırsatta Sadettin Saran ile olan ilişkisini gündeme getiriyordu....
  5. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...

Sayfayı Paylaş