gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi ? Kızlar duydunuz mu Hülya Avşar Mehmet Dereli aşk yaşıyormuş. Acaba bu haber doğru mu ki :S Sizce Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım

Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım

Yolun sonundayım yorgun bir sevdayla Gözümde canlanan yıllar yalan sanki Aklımdan çıkmayan o masum gözlerin Kalın kitap içinde gizlenmiş hasretin Sen orda ah bensiz Ben senden habersiz Geçiyor mevsimler Her bahar biraz güz Ben aşkı böyle tanımamıştım Ben sana böyle mi inanmıştım
  2. gerçek aşkı bulabilecek misiniz?

gerçek aşkı bulabilecek misiniz?

İşte hayati bir soru. Gerçek aşk olmadan hayat nasıl geçecek ki? Hem niye gelmiş olacağız dünyaya eğer gerçekten aşık olamayacaksak bir kere bile? Lafı uzatmanın manası yok. Gerçek aşkı bulup bulamayacağınız sizin aşka bakışınıza bağlı. İyi düşünün, onu bulmanızın iki sebebi olabilir, ya yanlış yere bakıyorsunuzdur ya da hiç aramıyorsunuzdur... Tabii başka ihtimaller de var... Buyrun teste,...
  3. Hülya Avşar ve Mehmet Dereli birlikte mi?

Hülya Avşar ve Mehmet Dereli birlikte mi?

hülya avşar mehmet dereli aşkı hülya avşar mehmet dereli birlikte mi Evet Melek'ler, gelen son magazin haberlerine göre hülya Avşar ve Mehmet Dereli aşk yapıyormuş. Acaba bu haber doğru mu bilmiyoruz ama dileriz ki hülya Avşar aşk hayatında mutluluğu yakalar. Sadettin Saran ile 3.5 yıl süren ilişkisi son bulan Hülya Avşar’ın yeni bir ilişkiye başladığı ortaya çıktı. Avşar, Motor...
  4. Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Sadettin Saran'ın Düğün Tarihi Sadettin Saran Kiminle Evleniyor Sevgili melekler, bir dönem Hülya Avşar ile olan birliktelikleri ile magazin basınına konu olan işadamlarından Sadettin Saran evleniyor. Sadettin Saran Kiminle Evleniyor ve düğünle ilgili ayrıntılar için konunun detayları şöyle.. Fenerbahçe Eski Futbol Şube Sorumlusu ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı...
  5. Hülya Avşar Estetik mi Yaptırdı?

Hülya Avşar Estetik mi Yaptırdı?

bu konu Hülya Avşar'ın estetik ameliyat haberlerine yer vermektedir. Gün olmasın ki Erol Köse sanatçılar hakkın da magazine düşen bomba gibi iddialarla ortaya çıkmasın. İşte belki de avşar güzeli Hülya Avşar'ı çok kızdıracak bir açıklama daha yapan Erol Köse, Hülya Avşar'ın özel bir hastanede yağ aldırmak ve gerdirme işlemi yaptırmak için bıçak altına yatarak estetik yaptığı iddialarını...

Sayfayı Paylaş