gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar nasıl zayıfladı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hülya avşar hülya avşar nasıl zayıfladı zayıfladı zayıflama avşarın resimleri Yılların eskitemediği güzellerden Hülya Avşar sık sık kilo alıp veren sanatçılar arasında yer alıyor.Son zamanlarda aldığı kiloları yine vermeyi başaran Avşar kızı tam tamına 9 kilo verdi.Bakın Hülya Avşar nasıl kilo vermiş? Hülya Avşar bu yaz tam dokuz kilo verdi ve iki beden birden inceldi. Avşar'ı tatilde incelten diyeti hazırlayan Banu Kazanç bu işin inceliklerini anlattı. Kazanç; sarkmadan, sıkılmadan, yüz güzelliği hiç bozulmadan diyet yapmanın tüyolarını verdi...

Salata kilo yapardı
    Hülya Avşar'ın vücut yapısı klasik Türk kadını vücut yapısından biraz farklı. Çok spor yaptığı için sıkı bir vücudu var. Hülya Avşar sadece salata yiyerek, sebze ağırlıklı beslenerek diyet yapsaydı; kilo veremez, hatta kilo alırdı. Kan tahlilleri yaptık, vücudunda protein eksikliği gördüm. Ona göre de vücudunda proteini artırmam gerekti.

Düzenli uyuyor!
    Peki Hülya Avşar'ın diyet yaparken hayatında neler değişti? Yemek saatlerini düzene soktuk. Daha düzenli su içmesini sağladık. Ekstra tuzu kestik.
    İçkiyi çok sınırladınız mı? Genelde haftada üç defa ikişer kadeh şarap veririm ama Avşar onu bile içmedi. Mutlaka 8 saat uyuduğu için iyi sonuç aldık.

Diyet eğlenceli olmalı
    Neler yasaklandı?
    Alışveriş yapmak: Diyet programı sürerken kişinin yeni kıyafetler almasını istemem.
    Evde tartılmak: Hiç evde tartılmadı.

Metabolizma hızlandı
    Ananas: Sabahları genellikle ananas yedi.
    Somon: Somon Omega-3'ten zengin olduğu için metabolizma hızlandırıcı özelliği vardır.
    Kuru kayısı: Bağırsak çalıştırıyor.
    Kivi: Metabolizmayı hızlandırıyor.
    Kavun: Tokluk hissi yaratıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisi var.
    Kabak: Diyet listesine iki haftada bir veriyor ama üç gün üst üste öneriyorum.
    Su: Günde mutlaka 2.5 litre içilmesi gerekiyor.
    Yumurta: Kahvaltıda haşlanmış olarak yenilebilir, bir sonraki gün akşam yemeğinde menemen olarak...

Yağları karıştırın!
    Fındık yağı, soya yağı ve zeytinyağı bu üç yağı karıştırıp yemeklerde kullanmak için önerdim. Tereyağ çok az miktarda yemeklerde kullanılabilir ama miktarın çok çok az olması lazım.
    Yani tat vermesi için bir tatlı kaşığı falan gibi. Ancak o da çok sık olmamak şartıyla.

Hülya Avşar nasıl zayıfladı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  2. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  3. nasıl zayıfladım

nasıl zayıfladım

merhaba arkadaşlaar 80kilo bi bayandım herkes dalga geçerdi.gittiğim yerlerde arkadaşlarım önüme 2 tabak koyardı hep benimle dalga geçerlerdi. çok üzülürdüm ama nafile kilo veremezdim.ama böyle yapmaları çok iyi oldu.neden mi çünkü şuan 55kiloyum. 1sene içinde bu kiloya geldim.sizinle deneyimimi paylaşmak istedim. öncelikle iradeli olmalıyız.ve bir karar vermeliyiz. akşamları kendimize bir...
  4. Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

hülya avşar hülya avşar 2013 hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Hülya Avşar, kız kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de tatil yapıyor. Tatil yaptığı butik otelde her yaz olduğu gibi görüntülenmeye çalışılan Avşar kızı bu kez magazincilerden atik davrandı, kendisini görüntülemek isteyen paparazzicileri fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı. Resmin altına da şu...
  5. Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?

Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?

hülya avşar 12 kilo verdi, hülya avşar zayıflama sırları, hülya avşar diyeti Sevgili melekler, son günlerde kısa sürede 12 kilo veren ünlü oyuncu Hülya Avşar sosyal medyanın gündeminde. 1.5 ay gibi kısa bir sürede 12 kilo veren Hülya Avşar bu kiloları vermek için sosyetenin ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'la çalıştı. Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin verdiği 15 kiloyu geri almasıyla etrafına...

Sayfayı Paylaş