gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Sadettin Saran'dan neden ayrıldığını açıkladı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşar sadettin saran neden ayrıldı sadettin saran hülya avşar neden ayrıldı saadettin hülya avşar sadettin saran, ayrılığı, neden ayrıldılar, açıklama, ayrılığın nedeni

Hülya Avşar, katıldığı bir programda Sadettin Saran'la olan ilişkisinin neden bittiğini açıkladı ve dedi ki "Sadettin beni şutladı"

İşte o açıklama Melek'ler!

Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika' programına katılan Hülya Avşar'dan Sadettin Saran ile olan ayrılığı hakkında ilginç bir açıklama yaptı:

"Bu sefer beni terk ettiler. Bir şut.. Ne olduğun anlamadım. Tabi ki karşılıklı bir şeyler oldu. Belki ben de o ortamı bilerek hazırlamış olabilirim. En son şutu yiyen ben oldum. Hadi yallah dedi..." Artık evlenmeyi düşünmediğini de sözlerine ekleyen Avşar sözlerini şöyle sürdürdü:

"Evlenmeye ihtiyacım yok. İnsan neden evlenir; bir aile olmak, çocuk için... Biz zaten büyük bir aileyiz. Gerçekten kızımın babasına hissettiğim gibi öyle hissedeceğim biri olursa evlenirim.

Aşık olurum, flört ederim ama evlilik başka bir şey...Benim hayatıma girecek olanın zaten vay haline... Ben çok sosyal bir insanım... Çok koşturuyorum. Yanımdakinin de bana ayak uydurması lazım.. Öyle birini bulmak zor gibi geliyor bana.."

Hülya Avşar Sadettin Saran'dan neden ayrıldığını açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Ne Olursun

Hülya Avşar - Ne Olursun

Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel Ne Olursun Gül Dururken Dikenleri Derme Güzel Ne Olursun Git Diyemem Kal Diyemem Sen Goncasın Gül Diyemem Çok Severim Söyleyemem Sorma Güzel Ne Olursun Sevgin Nefes Sevgin Candır Sevgin Bana Heyecandır Kalbim İnce Bir Fidandır Kırma Güzel Ne Olursun Git Diyemem Kal Diyemem Sen Goncasın Gül Diyemem Çok Severim Söyleyemem Sorma Güzel Ne Olursun
  2. Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

hülya avşar nasıl 9 kilo verdi hülya avşar kilo kilosu hulya avsar Ekranların renkli yüzü Hülya Avşar 2 ay içinde toplam 9 kilo vermiş.Verdiği kilolar ile ekranlara poz veren hülya avşar diyetini bir süre açıklamamış.Ama en sonunda da dayanamayıp yapılan baskılara ve ısrarların üzerine açıklamaya karar vermiş.İşte o diyet huzurlarınız da:) Avşar’ın aldığı kiloları vermesinde büyük rol...
  3. Hülya Avşar, eşofmanlarla Sadettin Saran'ı bastı mı?

Hülya Avşar, eşofmanlarla Sadettin Saran'ı bastı mı?

hülya avşar, hülya avşar sadettin saran, hülya avşar sadettin saran haberleri, hülya avşar sevgilisi, hülya avşar sadettin saran son durum Oldukça zeki ve de güzel bulduğum Hülya Avşar, hakkında son durum haberlerine göre, Hülya, sevgilisi Sadettin Saran'ı eşofmanlarıyla basmaya gitmiş. Peki bu haberi kim neden çıkarmış, neden yalan atmış, Hülya neden sinirlenmiş; buyrun bu yazımızda...
  4. Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

hülya avşar, sadettin sarana yazdırdığı şarkı, nedir, sözleri, kim yazmış,ile ilgili bilgiler burada melekler 2 yıl süren ilişkilerini unutmadığı belli olan Hülya Avşar,eski sevgilisi Sadettin Saran için şarkı yazdırmış melekler :) Haberimiz şöyle; Uzun bir süre önce iki yıllık ilişkilerini bitiren ikiliden Hülya Avşar her fırsatta Sadettin Saran ile olan ilişkisini gündeme getiriyordu....
  5. Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Sadettin Saran'ın Düğün Tarihi Sadettin Saran Kiminle Evleniyor Sevgili melekler, bir dönem Hülya Avşar ile olan birliktelikleri ile magazin basınına konu olan işadamlarından Sadettin Saran evleniyor. Sadettin Saran Kiminle Evleniyor ve düğünle ilgili ayrıntılar için konunun detayları şöyle.. Fenerbahçe Eski Futbol Şube Sorumlusu ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı...

Sayfayı Paylaş