gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşar selma ann desmond haberleri fotoları burada arkadaşlar. Reklamcı Ali Taran'ın eşi olan ve Ali Taran Ayşe Özyılmazel evliliği ile gündemi meşgul eden, eski soyadıyla Selma Taran olupta, boşandıktan sonra kızlık soyadı olan Selma Ann Desmond geçtiğimiz günlerde hayatını yitirdi Melek'lerim. Hayatının son aylarında magazin gündemine kanser hastalığı ve acılarıyla gelen Selma Ann Desmond Hülya Avşar ile kırgınlıkları iddiasıylada gündemi meşgul etti. Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi dedi ve bu iddiaları yalandı Melek'lerim. İşte o haber!

HÜLYA Avşar, geçtiğimiz gün Levent’teki evinde hayatını kaybeden Selma Ann Desmond’ın kendisine kırgın olduğu iddialarına yanıt verdi.

“Yetenek Sizsiniz”de birlikte jüri üyeliği yaptıkları dönemde Ali Taran’la çok samimi olan ve onunla sık sık objektiflere takılan Hülya Avşar, bu durumun ünlü reklamcının o dönemki eşi Selma Ann Desmond’ı üzdüğü iddialarına yanıt verdi. Desmond’ın cenaze törenine katıldıktan sonra bir iş toplantısı için İstinye Park’a geçen Avşar, “Rahmetli Selma Hanım, eşiyle arasının bozulmasının nedeni olarak sizi gösteriyordu. Bu konuyu kendisiyle konuşmuş muydunuz?” sorusu üzerine şunları söyledi: “Evet bu konuyu defalarca Selma ile konuştuk. En son rahmetli olmadan bir hafta önce onun evindeydim. Uzun uzun sohbet ettik. Aramızda bir kırgınlık yoktu.”

Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emral Avşar Kimlere Kırgındı

Emral Avşar Kimlere Kırgındı

EMRAL AVŞAR, KİMSEYLE PAYLAŞMADIĞI GİZLİ SIRLARINI ÖLÜMÜNDEN KISA BİR SÜRE ÖNCE YAKIN DOSTU BUGÜN GAZETESİ YAZARI SAADET GÜRSES’E ANLATTI. İŞTE GÜRSES'İN KALEMİNDEN ANNE AVŞAR'IN SÖZLERİ: - Damadım Kaya Çilingiroğlu, aslında herkesin bildiğinden daha eski Feraye ile birlikte olmaya başlamıştı. Ben bunu Hülya'ya söyleyemedim. - İbrahim Tatlıses'i Hülya Avşar'a çok yakıştırmıştım....
  2. Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

kızgın değilim eşime kırgınım Seni Çok Sevmiştim...Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..!Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim.Hep gitmelerden korkardım...Onun için senden önce benim gidişim...!...
  3. Selma Ann Desmond kimdir

Selma Ann Desmond kimdir

selma ann desmond kimdir selma ann desmond nereli kim biyografi Yahu bi kaç yerde gördüm Selma Ann Desmond vs diyorlar kim bu kuzum allaşkına bilen melekler bana yardımcı olabilir mi ? Lütfen meraktan çatlıyorum ha :D:D:D
  4. Selma Ann Desmond kimdir, hayatı biografisi ve bilgiler burada meleklerim

Selma Ann Desmond kimdir, hayatı biografisi ve bilgiler burada meleklerim

selma ann desmond kimdir selma ann desmond nereli kim biyografi selma ann desmond kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kitabı, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Selma Ann Desmond, ünlü reklamcı Ali Taran'dan boşanarak gündeme gelen Selma Taran'ın kendisidir. Ann Desmond soyadı, Selma Taran'ın boşandıktan sonra aldığı kızlık soyadıdır Melek'lerim:) Detaylı...
  5. Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

ali taran selma taran selma ann desmond ölümü selma ann desmond ölüm ilanı ali taranın internet sitesi haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda boşanan Ali Taran ve Selma Taran, magazin dünyasında bir süre Ali Taran, Ayşe Özyılmazel evliliği ile ve ayrıca ayrılığın ardından soyadı değiştirip Selma Ann Desmond ile yazıldı Melek'lerim. Zira ne yazık ki, dün Selma Ann Desmond ölüm haberi...

Sayfayı Paylaş