gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Sevdim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım
    Ne yaparız bir gün ya biterse
    Derdin ya bitmez yanıma gel diye

Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz
    Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz
    Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın
    Ben seni her şeyden çok sevdim

Hülya Avşar - Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Niye Yoksun

Hülya Avşar - Niye Yoksun

Bir bakışın yeterdi her şeye Bir gülüşün sevgiyle Bir öpüşün sızardı kalbime Bir dokunuş sevgiyle Gönlüm çaresiz ağlıyorum her gece Senle doluyum aşka vurgunum Haykırışım göklere Ah yoksun niye yoksun Yine gözlerin yollarda Sen yoksan anlamsız Bütün herşey dünyada
  2. Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Ezberledim yokluğunu sensiz gecelerde Alıştım diyemem canım Sensiz yarım kaldım Unutursun diye beni gittiğin yerde Ben o gün bugündur uyuyamadım Günler sensiz gelip geçiyor Farkında mısın yar ömür de bitiyor Çok aşkı gezdim Ben imkansızı seçtim Gel gör ki senden vazgeçemedim Alnının yazısı Ömrünün yarısı Başının belası olmaya geldim
  3. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  4. Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  5. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...

Sayfayı Paylaş