gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Show Yeniden Başlıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar haberleri, hülya avşar show, hülya avşar
    Sevgili melekler, ekranların fenomen programlarından Hülya avşar Show uzun bir aradan sonra yeni den başlıyor. O Ses Türkiye'de yollarını ayırdığı Hülya Avşar için show programı yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı kolları sıvadı. İşte haberin detayları...

hulya-avsar-show.jpg

Hülya Avşar Show Yeniden Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Gönül

Hülya Avşar - Gönül

Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
  2. Hülya Avşar - Dudaklarında Arzu

Hülya Avşar - Dudaklarında Arzu

dudaklarında arzu notaları dudaklarımda arzu akor dudaklarında akor Dudaklarında arzu kollarında yanlız ben Sana bakan bir çift göz ben olayım sevgilim Gününe gecene eş gözünde yaş yine ben olayım Sana aşık yanlız ben ben olayım sevgilim Bütün ömür boyunca kalbinde sevgilin ben Benliğinde yanlız ben ben olayım sevgilim Gününe gecene eş gözünde yaş yine ben Sana aşık yanlız ben ben...
  3. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  4. MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu

MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu

miss turkey 2011 güzelleri hülya avşar show melisa aslı pamuk 2011 miss turkey güzelleri melisa aslı pamuk hülya avşar show MISS Turkey 2011, güzelleri, hülya avşar show, konukları, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Hülya Avşar, TNT ekranlarında ki showun da MISS Turkey 2011 güzellerini konuk etti ve onlara oldukça güzel övgülerde bulundu. İşte o haber Melek'ler. MISS Turkey 2011...
  5. Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

hülya avşar hülya avşar 2013 hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Hülya Avşar, kız kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de tatil yapıyor. Tatil yaptığı butik otelde her yaz olduğu gibi görüntülenmeye çalışılan Avşar kızı bu kez magazincilerden atik davrandı, kendisini görüntülemek isteyen paparazzicileri fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı. Resmin altına da şu...

Sayfayı Paylaş