gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Survivor Yolcusu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar, hülya avşar survivor, hülya avşar haberleri
    Sevgili melekler, başarılı sanatçı Hüly Avşar bu yıl ilk kez Survivor'a gideğini söyledi. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, milli tenisçi İpek Şenoğlu adına bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvada korta çıktı. Hülya Avşar, sorularını yanıtladığı basın mensuplarına Survivor adasına gideceğini söyledi. Hülya Avşar, nisan ayında Survivor'un çekileceği adaya gidip klip çekeceğini de sözlerine ekledi. “Bu sene ilk defa Dominik’e gideceğim, Survivor için kesin kararlıyım” diyen Avşar, “Parkurlardan birini deneyecek misiniz?” sorusuna ise “Hiç denemeyeceğim, niye deneyeyim? Dalga geçeceğim yarışmacılarla. Moral bozacağım. Belki klip çekerim” yanıtını verdi...

hulya-avşar.jpg

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Dalga gececekmis yaa şapşik :p

Hülya Avşar Survivor Yolcusu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Hülya Avşar - Aşkın İbadet

Aşkın ibadet sevdan Bana bana yar müebbet Beni ya sev ya da terket Bekliyorum yolunu Tanrım yardım et Tutunacak bir dalım var Gönül fermanım bırakıp Gitme yok buna dermanım Yaman yaman ayrılık yolunda Gençliğim kayıp
  2. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  3. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  4. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...
  5. Hülya Avşar Chopard'ın Yüzü Olarak Cannes Yolcusu!

Hülya Avşar Chopard'ın Yüzü Olarak Cannes Yolcusu!

Bu sayfa; Hülya Avşar Chopard'ın Yüzü Olarak Cannes Yolcusu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının medyatik isimlerinden Hülya Avşar Cannes yolcusu, hem de dünyaca ünlü takı ve saat markası Chopard'ın yüzü olarak! Avşar'ın Antalya Altın Portakal Film Festivali başkanlığı sırasında kullandığı Chopard takıları en güzel şekilde taşıması Chopard yetkililerini...

Sayfayı Paylaş