gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Unutmak İstiyorum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Artık Senin Adını Zehir Saçan Aşkını Unutmak İstiyorum
    Unutmak İstiyorum

Aşkta Seven Sevilmez
    Seven Mesut Olmazmış
    Sevilen Kıymet Bilmez
    Her An Sönüp Yanarmış

İsteseydin Verirdim
    Sana Canımı Bile
    Artık Senden Vazgeçtim
    Anlamadın Bile

Aşkta Seven Sevilmez
    Seven Mesut Olmazmış
    Sevilen Kıymet Bilmez
    Her An Sönüp Yanarmış

Hülya Avşar - Unutmak İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Kusura Bakma

Hülya Avşar - Kusura Bakma

Gözlerin Yüzüme Bir Defa Gülsün Dilerim Kalbimiz Sarhoşa Dönsün Neşemiz Bir Ömür Seninle Sürsün Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma Sabahlar Olmasın Senin Yanında Tatlı Bir Heyecan Var Bu Oyunda Ayrılık Doğmasın Kalbe Sonunda Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma
  2. Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Böyle Bir Geceydi Hatırlar Mısın? Bu Aşkın Sonu Yok Bitsin Demiştin Elini Elimden Usulca Çekip Gözünde Yaşlarla Gidivermiştin Aradığın Aşkı Söyle Buldunmu Benden Uzaklarda Mesut Oldunmu Kendine Yeni Bir Dünya Kurdunmu Sen Benim Dünyamı Yıkıpta Gittin Gözlerinde Hala Yaşlar Var Neden Saçında Zamansız Aklar Var Neden Dilinde Sitemler Ahlar Var Neden Yıllar Aşkımızı Siler Demiştin
  3. Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Ne zaman asik olsam O zaman agliyorum Hali ile ben bu halimi Aska bagliyorum Bu kacinci ayrilik Onu da saymiyorum Zalimlerin zalimi Seni de saymiyorum Elimi sallasam ellisi Ama gozum gormuyor Delinin en delisi var O hep beni mi buluyor Yoksa ben de mi birsey var?
  4. Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Burası agora meyhanesi Burada yaşar aşkların En divanesı en şahanesi Bu gece benim gecem Bu gece benim gecem Cama vuran her damlada Seni hatırlıyorum Ve sena susuzluğumu Bu aksam ümitlerimi Meze yapıp içiyorum İçiyor içiyorum
  5. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .

Sayfayı Paylaş