gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Vazgeçti

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

hülya avşar, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Hülya Avşar kısa bir süre önce tartıştığı ve gündemde yer alan Ayşe Özyılmazel ile olan diyaloğundan dolayı ve Ayşe’nin Avşar için köşesinde yazdıklarından dolayı tazminat davası açmaya karar vermişti. Ancak Hülya Avşar, kendisi hakkında “Yemezler Hülya Hanım” başlıklı bir yazı yazan gazeteci AyşeÖzyılmazel hakkında açtığı 50 bin TL’lik tazminat davasından vazgeçti.

Avşar konu ile ilgili olarak “Avşar, ‘Bu tarz şeylerle uğraşacak vaktim yok, her koyun kendi bacağından asılır. Affetmek Allah'a mahsus ama sadece artık hayatımda yok. Severim kendisini ama görüşmeyi düşünmüyorum’’ dedi.

Hülya Avşar Vazgeçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Hayat Böyle

Hülya Avşar - Hayat Böyle

Şaşarım her gün gözümü bağladılar Ne varsa bildiğim acımı sağladılar Aklıma uysam olmaz kalbim kavga bilmez Ben uyarım o uymaz ağladım ağladılar Hayat böyle hayat böyle duruldum dalgalandım Hayat böyle hayat böyle bütündüm parçalandım Sora sora bitmiyor hiçbir cevap yetmiyor Kalk gidelim aşk efendi bu terazi çekmiyor Hayat böyle hayat böyle duruldum dalgalandım Hayat böyle hayat...
  2. Hülya Avşar - Gönül

Hülya Avşar - Gönül

Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
  3. Hülya Avşar - Dudaklarında Arzu

Hülya Avşar - Dudaklarında Arzu

dudaklarında arzu notaları dudaklarımda arzu akor dudaklarında akor Dudaklarında arzu kollarında yanlız ben Sana bakan bir çift göz ben olayım sevgilim Gününe gecene eş gözünde yaş yine ben olayım Sana aşık yanlız ben ben olayım sevgilim Bütün ömür boyunca kalbinde sevgilin ben Benliğinde yanlız ben ben olayım sevgilim Gününe gecene eş gözünde yaş yine ben Sana aşık yanlız ben ben...
  4. Hülya Avşar beraat etti

Hülya Avşar beraat etti

Ne istedin Hülya ağaçtan,yeşil düşmenımısın sen kestirdin bak başına ne işler açıldı.... CEZASI ERTELENDİ HÜLYA AVŞAR, SARIYER BÜYÜKDERE’DEKİ KÖŞKÜNÜN BAHÇESİNDE KOMŞUSUNUN AĞAÇLARINI KESEREK 'MALA ZARAR VERDİĞİ' İDDİASIYLA 7 YILDIR YARGILANDIĞI DAVADA, İKİ KEZ BERAAT ETTİKTEN SONRA BU KEZ MAHKÛM OLDU.... Sarıyer 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nin iki kez beraat kararı verdiği, Yargıtay'ın da iki...
  5. Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

Hülya Avşar Paparazzileri Görüntüledi!

hülya avşar hülya avşar 2013 hülya avşar haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Hülya Avşar, kız kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de tatil yapıyor. Tatil yaptığı butik otelde her yaz olduğu gibi görüntülenmeye çalışılan Avşar kızı bu kez magazincilerden atik davrandı, kendisini görüntülemek isteyen paparazzicileri fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı. Resmin altına da şu...

Sayfayı Paylaş