gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Bir Araya Geldi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Bir Araya Geldi haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu bir araya geldi, ama sadece bir reklam kampanyası için. Pepesi reklamları için bir araya gelen çift basının karşısına çıktı.

Sekiz yıl önce boşanan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, Pepsi’nin yeni reklam kampanyasında bir araya geldi. Avşar, kampanyanın tanıtım toplantısına elindeki değneği eski eşine birkaç kez dokundurup espriyi patlattı: “Dokunuyorum dokunuyorum, kurbağaya dönüşmüyor!”

Pepsi’nin “Yıldızlı Anlar Takımı” başlıklı yeni reklam kampanyasının tanıtımı, önceki gün düzenlenen basın toplantısıyla yapıldı.

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Bir Araya Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Bir Darıldık Bir Barıştık

Hülya Avşar - Bir Darıldık Bir Barıştık

Bir Darıldık Bir Barıştık Acılara Çok Alıştık Mutluluğa Zor Ulaştık Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin Fallar Bize Ümit Verdi Yıllar Bize Çabuk Geldi Kalbim Seni Öyle Sevdi Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin Bir Ayrıldık Bir Barıştık O Hasrete Zor Alıştık Kavuşmaya Çok Çalıştık Dünya Bizim Hayat Bizim Tadı Başka Sevgimizin
  2. kaya çilingiroğlu,feraye tanyolaç,hülya avşar ve saadettin saran bir arada

kaya çilingiroğlu,feraye tanyolaç,hülya avşar ve saadettin saran bir arada

sadettin saran doğum tarihi kaya çilingiroğlu doğum tarihi zehra çilingiroğlu sadettin saran kaç yaşında zehra cilingiroglu kac yasinda Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç çifti, teknelerinde Hülya Avşar ile Sadettin Saran’ı ağırladı. Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç çifti, geçtiğimiz pazar günü teknelerinde Hülya Avşar ile sevgilisi Sadettin Saran'ı ağırladı. Yanlarına çocuklarını da alan...
  3. Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu ile yanyana gelmedi

Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu ile yanyana gelmedi

zehra çilingiroğlu hülya avşar, kaya çilingiroğlu, zehra, feraye tanyolaç, hüseyin kaya, haberleri, resimleri ve dahası burada arkadaşlar Hülya avşar, kızı Zehra ve ailesiyle birlikte Bodrum'da tatil yaparken, eski eşi ve kızı Zehra'nın babası Kaya Çilingiroğlu'da eşi Feraye Tanyolaç ve oğulları Hüseyin Kaya ile Bodrum'a gitmiş. İşte bundan sonra bakın neler olmuş, iki eski eş arasında...
  4. Hülya Avşar Takıları ve Aksesuarları

Hülya Avşar Takıları ve Aksesuarları

hülya avşar, hülya avşar takıları, hülya avşar aksesuarları Sevgili melekler, ekranların değişmez isimlerinden Hülya Avşar, şarkıları, hayatı, kıyafetleri ve tarzıyla en beğenilen ve takip edilen ünlüler arasında yer alıyor. Giydiği kıyafetlerden taktığı aksesuarlara kadar kendine yakıştırmayı bilen Avşar kızı, iddialı seçimleriyle de zaman zaman magazin basınına konu oluyor. Hülya Avşar...
  5. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

hülya avşar, kaya çilingiroğlu, hülya avşar haberleri Bir ay önce 5 yılık eşi Feraye Tanyolaç'tan boşanan Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de buluştu. Hülya Avşar'ın Instagram hesabından kızı Zehra ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun sahilde tavla oynarken fotoğrafını paylaşıp " Ben kızımı tutuyorum' yazması, ' eski eşler tekrar bir araya mı' geliyor sorusunu...

Sayfayı Paylaş