gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Hülya Avşar'dan Tarkan'a Ağır Sözler Devam Ediyor.

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

tarkandan hülyaya cevap tarkanın hülya avşara cevabı tarkanın hülyaya cevabı Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler, hülya avşar ne dedi, kimini için sarf etti o sözleri, Tarkanın tepkisi hakkında detaylar.

Kral Tv müzik ödüllerinden bu yana Tarkan ve Hülya Avşar arasında bir gerginliktir gidiyor melekler. Daha önceki haberde gerçekler gün yüzüne çıkmamış olsada bu haberle iplerin kopacağı kesin.

'1 metrelik adam. Dangalak!'

Hülya Avşar'ın Tarkan'a olan öfkesi dinmek bilmiyor: Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip ödülünü alacak!

Hülya Avşar, “Kral TV Müzik Ödülleri”nde kazandığı ödülleri kendi almayıp müzisyen dostlarına aldıran Tarkan’a fena patladı, “Eşek herif”, “dangalak”, “1 metrelik adam” hakaretleri havada uçuştu.

Kral Tv Müzik Ödülleri gecesinde Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkan ancak Megastar’ı karşısında göremeyince şoke olan Hülya Avşar’ın öfkesi dinmek bilmiyor. Ödüllerini gecenin sonunda toptan alan Tarkan için ‘saygısız’ diyen Avşar tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

- Tarkan’ın böyle bir şeye hakkı yok! Çünkü böyle bir şeyi hak etmedi! Bana ne Tarkan’dan ayrıca. Gelecek ve alacak ödülünü! Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip ödülünü alacak!

- Başarısı beni ilgilendirmiyor! Bana ne onun başarısından! Kime ne daha doğrusu! Ata’ya ne! (Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkan ancak veremeyen Ata Demirer’i kastediyor)

- Hani sus, konuşma Hülya, demek içimden gelmiyor! Konuşacağım! Birileri birilerine haddini bildirmek zorunda! Adam olacaksın önce, terbiyeli olacaksın! Ha bir okul yaptırır, vergide ciddi bir rekor kırar, o zaman sırf bu yüzden saygıyla karşılarım. Ama ben şimdi Tarkan’ı saygıyla niye karşılayayım? Dansöz gibi göbek attığı için mi? Hiç de saygıyla karşılamıyorum! Asena’ya daha çok saygı duyuyorum.

'AAA! DANGALAK'

- O bu kadar da niye abartılıyor, onu da anlamış değilim! Bu yaptığı terbiyesizliği, diğer sanatçı arkadaşlarım gibi kabul etmiyorum! Tarkan’ın özrünü de kabul etmiyorum! Gerçekten sinirliyim! Boğabilirim! Boğabilirim yani!

- Bir metre boyunda, sadece göbek atıyor diye bu kadar havaya girmesine ne gerek var yani! Aaa! dangalak! Megastarlığı hak ediyor mu? Bizim yüzümüzden megastar! Kim megastar ya! Megastar Ajda Pekkan! Megastar Sezen Aksu! Kim megastar?

- Fransa’da tanındı, bir de göbek attı, diye mi ülkemizi temsil ettiği, düşünülüyor... Nereye temsil ediyor ülkemizi ya! Nerede ediyor? Kendisi tanınıyor da ülkemizi temsil eden kim? Önce ülkesine faydası olsun!

- Biz zaten Türk milleti olarak alışığız böyle şeylere! Gereksiz insanları havaya sokmaya.

Habertürk

Hülya Avşar'dan Tarkan'a Ağır Sözler Devam Ediyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar. Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:) Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En...
  2. Hülya Avşar'dan Tarkan'a Mesaj!

Hülya Avşar'dan Tarkan'a Mesaj!

hülya avşar, tarkan, mesaj yolladı, tarkana gönderme, hülyadan tarkana, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde Kral Tv Müzik Ödülleri dağıtımında Hülya Avşar'dan Tarkan'a gönderilen ağır sözlerden sonra Avşar kızında yumuşama görüldü. Dün gece Nahide’de sahne alan Hülya Avşar, Tarkan’a 2 yıl hapis istemiyle ilgili başlayan davayla sorulara yanıt...
  3. Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

hayat devam ediyor duvak şarkısı jenerik müziği sözleri hayat devam ediyor şarkısı hayat devam ediyor müzikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren olay olan Hayat Devam Ediyor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler. Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinin özellikle gerdek sahnesi çok konuşulmuştu. Çocuk gelin...
  4. Hülya Avşar'ın Selülitleri!

Hülya Avşar'ın Selülitleri!

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim...
  5. Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın ünlülerin bikinili hallerini, dolayısıyla fazlalıklarını ve selülitleriniş görüntülemeye can atar, bunun için pusu kurup saatlerce ünlüleri dikizlerler. Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş