gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar.

Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:)

Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü Tarkan’a vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Hülya Avşar ağır konuştu: Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş...”

BİR ÇOK SANATÇIYI ÇOK KIRDI

Hülya’nın son vuruşu çok sert oldu! Kral TV Müzik Ödülleri’ne 7 dalda ödül alarak damga vuran Tarkan, törendeki tavrıyla birçok sanatçıyı kırdı! Ödülleri almak için sahneye çıkmayıp gecenin sonunda toptan alan Tarkan’a kırılan sanatçılardan biri de Hülya Avşar! En İyi Erkek Sanatçı ödülünü vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Avşar, çok ağır konuştu: “Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş...”

“O GECE SILA’YA HAKSIZLIK YAPILDI”

Tarkan’ın şarkılarının kendisine göre olmadığını ve kendisine uymadığını söyleyen Hülya Avşar, “Ödül gecesi Sıla’ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Söyleyecek çok şey var ama şimdilik susuyorum” dedi. Yeni bir single çıkarmaya çalıştığını belirten Avşar, “Ancak sanat dünyasındaki arkadaşlarımız, gündüz uyuyup gece çalıştıkları için altı aydır hiçbir yol kat edemedik” diye konuştu.

HABERTÜRK

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    o my god :S:D emegine saglik.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :D ben izlemedim izlemiyorum dinlemiyorum :)

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor Yar gecelerim sensiz geçmiyor Aman düşlerimde bana yetmiyor Hasretim tenimde kokun duruyor Tutmuyor işte yerini de kimse Razıydım ben herşeyine Arasıra gelsen arayıp sorsan Otursak biz göz göze
  2. Ayşe Özyılmazelden Hülya Avşara ağır öszler

Ayşe Özyılmazelden Hülya Avşara ağır öszler

ayşe özyılmazel hülya avşar, hakeretleri, haberleri, davası, hakaret davasına neden olan o olayın detayları burada arkadaşlar. Ünlü gazeteci Ayşe Özyılmazel, Hülya Avşar'a ağır sözler kullanmış ve Hülya'nın avukatı da hakaret davası açmış Melek'ler. Hülya Avşar, kendisi hakkında ağır bir yazı kaleme alan Ayşe Özyılmazel’e hakaret davası açtı. “BİR erkekle de aldatıldım” açıklamasıyla...
  3. Hülya Avşar'dan Tarkan'a Ağır Sözler Devam Ediyor.

Hülya Avşar'dan Tarkan'a Ağır Sözler Devam Ediyor.

tarkandan hülyaya cevap tarkanın hülya avşara cevabı tarkanın hülyaya cevabı Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler, hülya avşar ne dedi, kimini için sarf etti o sözleri, Tarkanın tepkisi hakkında detaylar. Kral Tv müzik ödüllerinden bu yana Tarkan ve Hülya Avşar arasında bir gerginliktir gidiyor melekler. Daha önceki haberde gerçekler gün yüzüne çıkmamış olsada bu haberle iplerin...
  4. Hülya Avşarın Tarkan kızgınlığı bitmiyor

Hülya Avşarın Tarkan kızgınlığı bitmiyor

hülya avşar tarkan hülya avşar tarkan kavgası kavgası hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, kavga, souğukluk, haberleri burada arkadaşlar. Hülya Avşar'ın Tarkan'a olan öfkesi bitmek bilmiyor Melek'ler. Oldukça sinirlenen Hülya Avşar, Tarkan için "dangalak" dedi. İşte o haber! Hülya Avşar'ın Tarkan'a olan öfkesi dinmek bilmiyor: Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip...
  5. Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

hülya avşar a benim akılsızım, a benim akılsızım şarkısının sözleri, hülya avşar haberleri Sevgili melekler, uzun bir süredir albüm yapmayan Hülya Avşar, sonunda yeni albümü "Aşk Büyükse"den "A Benim Akılsızım" şarkısına bir klip çekti. Uzun yıllardır koyduğu kuralı bozan ve klipte oyuncu Pamir Pekin'le öpüşen Avşar kızının şarkısının sözleri ise şöyle... Sen önce...

Sayfayı Paylaş