Hülya avşar'ın annesi emral avşar'ın durumu ciddi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

sadettin saran doğum tarihi sadettin saran dogum yeri emral avşar doğum tarihi hülyaavşarınhayatı emral avşar kaç yaşında öldü [​IMG]

BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN HÜLYA AVŞAR'IN ANNESİ EMRAL AVŞAR ANİDEN RAHATSIZLANARAK AMERİKAN HASTANESİ'NE KALDIRILDI.

Astım problemi de olduğu bilinen Avşar, aniden fenalaşınca önce İstanbul Cerrahi Hastanesi Yoğun Bakımı'na kaldırılan, ardından da Amerikan Hastanesi'ne sevk edilen Emral Avşar yoğun bakım ünitesinde tutuluyor.

Amerikan Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Levent Tabak, Emral Avşar'ın hayati tehlikesinin bulunmadığını söyledi. Annesini görmeye sevgilisi Sadettin Saran ile birlikte giden Hülya Avşar ise 'Annemin durumu ciddi, solunum yetmezliği var' dedi. Avşar kızı annesini gördükten sonra evine döndü. Emral Avşar'ın küçük kızı Helin Avşar ise 'Annem birden fenalaştı apar topar hastaneye kaldırdık, bir takım tektikler yapıldı, sonuçları yarın (bugün) belli olacak' diye konuştu.

Hülya avşar'ın annesi emral avşar'ın durumu ciddi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hülya Avsar

hülya avşar acık resmi hülya avşar ayak resimleri avşarın ayakları ayakları hulya avshar [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. hülya avşar

hülya avşar popo hülya avşar poposu popo resimleri avşarın poposu kalça resimleri Ger?ek Adi: H?lya Avsar Dogum Yeri: Edremit, Balikesir Dogum Tarihi: 08.10.1963 Boy : 1.62 m Takma Adi : Avsar Kizi Onu ?nl? Yapan Ne? 1983: Bulvar Gazetesinin d?zenledigi g?zellik yarismasinda birinci olmustu. Birliktelikleri: Esi: Kaya ?ilingiroglu, (Ikinci Esi) Ailesi: Annesi: Emral Avsar...
  3. Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
  4. Hülya Avşar - Ne Olursun

Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel Ne Olursun Gül Dururken Dikenleri Derme Güzel Ne Olursun Git Diyemem Kal Diyemem Sen Goncasın Gül Diyemem Çok Severim Söyleyemem Sorma Güzel Ne Olursun Sevgin Nefes Sevgin Candır Sevgin Bana Heyecandır Kalbim İnce Bir Fidandır Kırma Güzel Ne Olursun Git Diyemem Kal Diyemem Sen Goncasın Gül Diyemem Çok Severim Söyleyemem Sorma Güzel Ne Olursun
  5. Hülya Avşar - İki Sevgili

Hayat tesadüfen mi güldü bana yoksa kader mi? Birden çok şey değişti, söyle kimin aklına gelirdi? Nerden nereye daha dün, tanımazdın ne sen beni ne ben seni, Şimdiyse ne haldeyiz deli gibi iki sevgili Aç kollarını Aç gözlerini İyi bak bana Aşk tam karşında.
  6. Hülya Avşar - Hep Paramparça

Ah yine başım dumanlı dağ yine efkardayım Söylesem söz olur söylemesem laf Ah yine deli dolu zamanlardayım Bin yanım yaz olur bir yanımda yar Ah ömrüm yılların seline düştü İçimdeki o ben hep bana küstü Alevden bir dağdı tam kül oldu Yaktın beni yıktın beni hep paramparça
  7. Emral Avşar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hülya Avşar'ın 'amiralim' dediği, Çarşamba gecesi vefat eden annesi Emral Avşar için dün Teşvikiye Camii'ne cenaze töreni düzenlendi. Avşar'ın cenaze töreni, siyaset, iş ve sanat camiasından çok sayıda ismi bir araya getirdi. Hülya Avşar'ın Çarşamba gecesi vefat eden annesi Emral Avşar, dün Teşvikiye Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki aile...
  8. Emral Avşar Kimlere Kırgındı

EMRAL AVŞAR, KİMSEYLE PAYLAŞMADIĞI GİZLİ SIRLARINI ÖLÜMÜNDEN KISA BİR SÜRE ÖNCE YAKIN DOSTU BUGÜN GAZETESİ YAZARI SAADET GÜRSES’E ANLATTI. İŞTE GÜRSES'İN KALEMİNDEN ANNE AVŞAR'IN SÖZLERİ: - Damadım Kaya Çilingiroğlu, aslında herkesin bildiğinden daha eski Feraye ile birlikte olmaya başlamıştı. Ben bunu Hülya'ya söyleyemedim. - İbrahim Tatlıses'i Hülya Avşar'a çok yakıştırmıştım....
  9. Avşar Kızı Avşar oluyor

Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor...... ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ [IMG] SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI. Kendi soyadını istiyor Hülya Avşar ile Kaya...
  10. Hülya Avşar'a ve 72.Koğuşa Tam Not

72 koğuş konusu Yayınlanmadan büyük ses getiren Hülya Avşar'ın yeni filmi 72.Koğuş eleştirmenlerden tam not almış... Bakalım eleştirmenler neler demiş... Hülya Avşar’ı dört yıl sonra sinemaya döndüren Orhan Kemal’in “72. Koğuş” adlı eserinden aynı adla çekilen filmin basın gösterimi dün Maçka G-mall’da yapıldı. Avşar’ın başrolünü Kerem Alışık, Songül Öden ve Yavuz Bingöl’le paylaştığı...

Sayfayı Paylaş