gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar'ın Dudağının Altında ki Dövme

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Hülya Avşar'ın son yaptırdığı yıldız devme bilgilerine yer vermektedir. O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz programların da jüri üyesi sanatçı Hülya Avşar'ın dudağının hemen altında ki noktayı farketmişsinizdir. Çok küçük olduğu için ilk bakışta bu noktanın ne anlama geldiğini bilemeyebilirsiniz. Yakındanbaktığınız da ise Hülya Avşar'ın dudağının hemen altında ki noktanın aslında bir yıldız dövmesi olduğunu görüyoruz.

Peki bu yıldız dövmesinin anlamı ne? Hülya Avşar son yaptırdığı yıldız dövmesini neden yaptırmış olabilir? İşte cevabı;

Hülya Avşar’ın dudağının altındaki dövme modeli, yıldız dövmesi.
    Anlamını ise Avşar kızı, “”Benim baba tarafım Kürt. Babaannemin yüzünde olan şekilleri gördükçe çocukluğumda çok özenirdim. Onunkinin rengi farklıydı. Aynısını yaptırmam mümkün değil zaten. Sonunda ben de dudağımın altına bir tanecik yıldız yaptırdım. Aklımda kalmasını istemedim” diyerek açıkladı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Aszlında Hülya Avşar'ın yaptırdığı dövmenin tamda anadolu dövmelerini yada kürt kadınların dövmelerini yansıttığını söyleyemeyiz. Küçüklüğünde gördüğü şeyi küçük bir şekilde hatırlamak amacı ile yaptırmış kendisi. E yakışmışta yani. :) En azından ben öyle düşünüyorum. Şimdi bu konuya yazmam münasebeti ile Rahmetlik Ninem'inde buna benzer ellerinde ve yüzünde dövmeleri vardı. Nur içinde yatsin Ninem...
    Özellikle Şanlı Urfa'ya gidenler çok çok iyi bilirler. Oradaki kadınlarımız bu tür dövmeleri çok çok kullanıyorlar. Daha doğrusu eski toprak olan kadınlarımızda bu dövmeleri görmek mümkün. Merak edenler için bir kaç kare resim eklemek istiyorum.

Hülya Avşar'ın Dudağının Altında ki Dövme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

BEnce Beyaz'da gayet başarılıydı :tik: BU AKŞAM YARI FİNALİ YAYINLANAN YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE PROGRAMINDA JÜRİDE BİR DEĞİŞİKLİK YAŞANDI Cumartesi günü snowboard yaparken ayağını kıran Hülya Avşar canlı yayınlanan programa katılamadı. Avşar bugün ameliyat oldu. Hülya Avşar'ın yerine jüri koltuğuna Beyazıt Öztürk oturdu.. gecce.com
  2. Hülya Avşar'ın Tırnağında ki ''M'' Dövmesi...

Hülya Avşar'ın Tırnağında ki ''M'' Dövmesi...

hülya avşar dövmeleri hülya avşarın dövmeleri avşar dövmesi dövme dövme modelleri hülya avşar, tırnağındaki dövme, m harfinin sırrı, sırrı çözüldü, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın tırnağında ki ''M'' harfinden yapılan dövmenin ne olduğu ortaya çıktı.Tırnağındaki "M" yazısıyla olay olan Hülya Avşar, '' "Aşkım...
  3. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  4. Hülya Avşar'ın Selülitleri!

Hülya Avşar'ın Selülitleri!

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim...
  5. Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın ünlülerin bikinili hallerini, dolayısıyla fazlalıklarını ve selülitleriniş görüntülemeye can atar, bunun için pusu kurup saatlerce ünlüleri dikizlerler. Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş