gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar'ın Gangnam Style Dansı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Hülya Avşar'ın Gangnam Style dansı hakkın da bilgilere yer vermektedir. Dünyayı tam bir Gangnam Style çılgınlığı sardı. Adam bir şarkı yaptı ve gelmiş geçmiş en yüksek cirolu ve en çok tıklanan parça ünvanını aldı. Ha bide Gangnam Style dansı var:D:D Çoluk çocuk genç yaşlı ünlü ünsüz demeden parçayı duyan başlıyor dansetmeye...İşte onlardan biri olan da Hülya Avşar..

Hülya Avşar'ın Gangnam Style düşkünlüğünü biliyorum. Sanatçının kendisine parçayı duyup da yerinde duramayanlardan. Bakın sokak ortasında avşar kızı nasıl Gangnam Style dansı yapmış;

Hülya Avşar önceki akşam Rumeli Hisarı İskele Balık’taydı. Çıkışta yoldan minibüsüyle geçen bir hayranı, Hülya Avşar’a “Karım sizi çok seviyor, bir fotoğrafınızı çekebilir miyim?” diye sordu. Hülya Avşar da hayranının yanına yaklaşıp poz verdi. Bu arada minibüste ‘Gangnam Style’ şarkısı çalıyordu. Hülya Avşar meraklı bakışlara aldırmadan sokak ortasında ‘Gangnam Style’ dansı yaptı.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cok tuhaf bir kadin bana göre bi saniyesi digerini tutmuyor..

Hülya Avşar'ın Gangnam Style Dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkişi Gangnam Style :D:D

Türkişi Gangnam Style :D:D

Bu konu; Türk işi gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugünlerde izlenme rekorları kıran Gangnam Style şarkısı ve dünyada ki yankılarını şöyle bir araştırmak istedim sizler için :D:D Önce sabah haberlerinde izlediğim Turgutreis Belediye Başkanının oğlunun düğünü için çektirdiği klip, ardından Hayrettin'in Mangal Style klibi derken bu kez de esprili bir...
  2. Gangnam Style çevirisi nedir

Gangnam Style çevirisi nedir

Gangnam style şarkısının Türkçe çevirisini arıyorum. Herkesi coşturan bu parçada neler söylüyor merak ettim doğrusu :D:D
  3. Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu konu; değişik gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gangnam Style çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavururken, ülkemize de sıçramış ve komik versiyonlarla hafızalarımızda ki yerini almıştı. Şimdi paylaşacağım videoda ise çok farklı bir şey yapılmış ve Gangnam Style şarkısı enstrümansız olarak sadece insan sesiyle düzenlenmiş. Ben gayet başarılı oldum ama aslı gibi...
  4. Gangnam Style Rekor Kırdı!

Gangnam Style Rekor Kırdı!

Haber Yayın Tarihi : 21.12.2012 22:30 Tüm dünyada fırtınalar estiren 'Gangnam Style' şarkısı Youtube'da 1 milyar izlenme sayısını geçti. Gangnam Style çılgınlığı bundan yaklaşık 5 ay önce Youtube'a yüklendi. ve yüklenir yüklenmez Gangnam Style çılgınlığı başladı. Youtube'da hemen keşfedilen klip tüm dünyada yankı bulurken ülkemizde de oldukça ilgi ile karşılandı. Neredeyse tüm dünyanın müzik...
  5. Gangnam Style Nedir?

Gangnam Style Nedir?

PSY (Park Jae-Sang) KİMDİR?Park Jae-Sang, bilinen adıyla PSY 31 Aralık 1977 Seul, Gangnam doğumlu Güney Koreli şarkıcı, söz yazarı ve müzik prodüktörü. PSY genel olarak mizahi sahne performansı ve ilginç dansları ile tanınır. Elbette yükselişinde en büyük etken "Gangnam Style" isimli şarkısı (özellikle klibi) ve dansı olmuştur. Gangnam Style Nedir? "Gangnam Style" modayı...

Sayfayı Paylaş