gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Hülya Avşar'ın kızı Zehra için 27 aylık hapis istemiyle dava açıldı. Geçtiğimiz günlerde eski sevgilisini başka bir kızla otururken görüp, gidip kızın üstüne çay demliğini deviren Zehra için 27 ay hapis isteniyor. İşte detaylar...

Zehra Çilingiroğlu hakkında, eski erkek arkadaşının kız arkadaşına sıcak yeşil çay fırlattığı gerekçesiyle 27 ay hapis istemiyle dava açıldı.

Habertürk'ün haberine göre; Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra (16), eski sevgilisinin yeni kız arkadaşına demlik fırlattığı gerekçesiyle 'sanık' oldu. Savcılık Zehra'nın fırlattığı demlikten dökülen sıcak suyu 'silah' sayarak, 'kasten basit yaralama' suçundan 4,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Yaşının 18 yaşından küçük olması nedeniyle yarı oranında indirim yapılarak istenilen ceza 2 yıl 3 aya indirilen Zehra, iddianamenin kabulü halinde Çocuk Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

DAKİKA DAKİKA DEMLİK KRİZİ

Zehra Çilingiroğlu, 11 Mart akşamı Etiler'deki bir barda eski erkek arkadaşı M.Y.'nin yanında bulunan kız arkadaşı A.H.'yi gördü. İddiaya göre ikilinin oturdukları masaya giden Zehra, içi çay dolu demliği A.H.'ye fırlatarak, mekandan ayrıldı. Göğsü yanan A.H., babasıyla birlikte karakola gidip şikayetçi oldu. Genç kıza sevk edildiği hastanede göğsündeki yararlanmanın 'basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek' nitelikte olduğu yönünde rapor verildi.

'KAZAYDI, ÇOK PİŞMANIM'

Başlatılan soruşturma kapsamında Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz hafta babası Kaya Çilingiroğlu ve avukatı Polat Dilli ile birlikte İstanbul Adliyesi'ne giderek 'şüpheli' sıfatı ile ifade verdi. Zehra, "O gün M.B.'nin A.H. isimli kızın doğum günü partisine katıldığını duydum. Kontrol amacıyla Etiler'deki mekana gittim. M.B. ile aramızda tartışma çıktı ve sinirlenerek masaya yumruk attım. Vurmanın etkisiyle masadaki çay A.H'nin yüzüne sıçradı. Kesinlikle kasıtlı bir harekette bulunmadım. Çayı A.H.'nin yüzüne özellikle atmadım. Olaydan dolayı çok pişman ve üzgünüm" dedi. Baba Kaya Çilingiroğlu ise karşı tarafla uzlaşmak istediğini bildirdi.

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mustafa Öztürk soruşturmasını tamamlayarak iddianamesini hazırladı. İddianamede A.H. 'mağdur', babası Orhan H. 'şikayetçi', Zehra Çilingiroğlu ise 'şüpheli' olarak yer aldı. İddianamede Zehra'nin içerisinde yeşil çay bulunan demliği A.H.'nin göğsüne döktüğü, daha sonra masaya koyduğu cam demliğin kırıldığı, kırılan cam parçalarından birinin şikayetçinin alnına gelerek yaralanmasına sebep olduğu anlatıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Vay Zehra vayy boyundan büyük işlere kalkışsan da sonuna kadar arkandayım aşkım için ben de olsam daha beterini yapardım yeminle:D:D

Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

BEnce Beyaz'da gayet başarılıydı :tik: BU AKŞAM YARI FİNALİ YAYINLANAN YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE PROGRAMINDA JÜRİDE BİR DEĞİŞİKLİK YAŞANDI Cumartesi günü snowboard yaparken ayağını kıran Hülya Avşar canlı yayınlanan programa katılamadı. Avşar bugün ameliyat oldu. Hülya Avşar'ın yerine jüri koltuğuna Beyazıt Öztürk oturdu.. gecce.com
  2. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  3. Hülya Avşar'ın Selülitleri!

Hülya Avşar'ın Selülitleri!

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim...
  4. Azeri Kızı Günel Tehditten 6 Ay Hapis Cezası Aldı!

Azeri Kızı Günel Tehditten 6 Ay Hapis Cezası Aldı!

azeri kızı günel, günel haberleri, azeri günel Sevgili melekler, Azeri Kızı olarak müzik dünyamızda tanınan Günel 6 ay hapis cezası aldı. Eski sevgilisi Reza Zarrab'ı tehdit ettiği gerekçesiyle verilen bu hapis cezası, yeniden suç işlemeyeceği yönünde kanaat oluştuğu gerekçesiyle hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına kararıyla ertelendi. İşte haberin detayları... Yargıç, Günel...
  5. Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın ünlülerin bikinili hallerini, dolayısıyla fazlalıklarını ve selülitleriniş görüntülemeye can atar, bunun için pusu kurup saatlerce ünlüleri dikizlerler. Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş