gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşarın Kızı Zehraya Annesinden Azar....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşar Kızı Zehra Zehra Çilingiroğlu Haberi

Daha neler diyorum işte yetiştirilme tarzı...O masun hayvanları alıyolar sanki bakacaklarmış gibi köle gibi arkalarında dolandırdıkları yetmiyo birde bunun yaptığı gibi hayvana eziyet yapıyorlar...Hayvan Hakları diye de bişey var ama dinleyen yok yani masumları...Keşke gözlerine sokabilsem bu hayvan kanunlarını onların... Kınıyorum başkada bişey demiyorum...

Köpeğine Rimel ve Oje Sürdü!

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, köpeği Çakıl'a makyaj yaptığı için annesini kızdırdı.

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, köpeği Çakıl'a makyaj yaptığı için annesini kızdırdı. Geçtiğimiz günlerde Twitter'daki sayfasına Çakıl'ın makyajlı bir fotoğrafını koyan Zehra Çilingiroğlu; köpeğinin tırnaklarına kırmızı oje, gözlerine de rimel sürdüğünü yazdı.

Daha sonra köpeğine bunları yaptığı için annesinden azar işittiğini de belirtti.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE KALPLİ BALONLARLA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra, bir hafta önce Bebek'te bir arkadaşıyla objektiflere takılmıştı.

Oldukça neşeli olduğu gözlenen Zehra, bir baloncudan, kendisine ve arkadaşına, kalp şeklindeki kırmızı balonlardan aldı. Zehra, "Bu balon özel birine mi?" sorusuna ise "Çok hoşuma gitti, kendime hediye aldım" diye yanıt verdi.

ANNESİ DAHA ÖNCE YAPILAN BİR HABERE ÇOK KIZMIŞTI

Bazı yayın organlarında Zehra Çilingiroğlu'nun Murat Boyner'le aşk yaşadığına dair haberler çıkmıştı. Hülya Avşar'ı deliye çeviren bu haberler sonrasında Hülya Avşar resmen ateş püskürmüştü: "Yalan haber yapamazlar, böyle bir hakları olamaz!"

Avşar kızı sözlerini şöyle sürdürmüştü:

"O haberi yapan gazetenin yazı işleri müdürüyle konuştuğumda, bana çok efendi cevap vermemiş olsaydı; bugün çok büyük bir tazminatla karşı karşıya kalacaktı. "

Hülya Avşarın Kızı Zehraya Annesinden Azar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Hülya Avşar - Agora Meyhanesi

Burası agora meyhanesi Burada yaşar aşkların En divanesı en şahanesi Bu gece benim gecem Bu gece benim gecem Cama vuran her damlada Seni hatırlıyorum Ve sena susuzluğumu Bu aksam ümitlerimi Meze yapıp içiyorum İçiyor içiyorum
  2. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  3. Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya Avşar Diyet Menüleri

Hülya avşar yine çok harika zayıflamış yaaaa ben ben ben bende istiyorum zayıflamayı.. Ühüüüü... Bu Avşar kızının diyet menüleri var mı bir yerlerde paylaşır mısınız. Bekli bunları uygulayıp zayıflarım. Hadi janlarım benim .
  4. Hülya Avşarın Kızı Zehra Twitter da Yeni İmajını Paylaştı...

Hülya Avşarın Kızı Zehra Twitter da Yeni İmajını Paylaştı...

Zehranın Yeni İmajı Zehra Çilingiroğlu Haberi Hızla büyüyen Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra görüyoruzki kocaman olmuş twitter larda dolaşır olmuş :D:D Bakalım daha neler göreceğiz...İşte Zehranın başka resimleri... Bu Ne Hal Zehra? Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, yeni imajını Twitter'dan paylaştı. Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, rastalı saçlarıyla yeni bir...
  5. Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı

Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı

Taçsız kraliçe Hülya Avşar'ın bilindiği üzere boşandığı eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra Çilingiroğlu adın da bir kızı bulunmak da... Anne baba ünlü olunca çocuğun da ne yazık ki kameralardan kaçmasına olanak olmuyor. Ünlü bir sanatçının kızı olduğu için her adımı, giydikleri ve imajı takip edilen Zehra Çilingiroğlu geçtiğimiz günler de 18 yaşına girdi. Zehra, yeni imajı ile objektiflere...

Sayfayı Paylaş