gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar'ın Selülitleri!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit

Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim yok, onlardan kurtuldum deyip de kendini yazın havluların altına gizlemesi neden? Varsa var yani ne yapalım? :) İşte Hülya Avşar da bu yaz selülitlerinin gazabına uğramaktan kaçamadı ve fotoğraflandı.

hulya-avsar.Jpeg

Geçen haftalarda gazetelerde boy boy bikinili fotoğrafları yayınlanan Avşar’ı bu kez Uçankuş sitesi Türkbükü’nde fotoğraflandı. Görüntü vermemek için havluyla dolaşan Avşar’ın çabaları sonuçsuz kaldı. Avşar, geçen sene ezeli rakibi Gülben Ergen’i sellülitli görüntüleri için, “Eden bulur. Selülit, dişilik hormonu fazla salgılanan, östrojeni çok olan kadında daha sık görülüyormuş” diyerek tiye almıştı.

2. Pervin M.

Pervin M. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    genc yasli her bayanin sorunu evet ama goz onunde olan kisiler kendilerine daha ozen gostermeli :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kadın kendi ve selülitleri ile barışık bizede güle güle kullansın demek düşer:D:D

*BİRİCİK* ve Pervin M. bunu beğendi.
  4. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
Hülya Avşar'ın Selülitleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

BEnce Beyaz'da gayet başarılıydı :tik: BU AKŞAM YARI FİNALİ YAYINLANAN YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE PROGRAMINDA JÜRİDE BİR DEĞİŞİKLİK YAŞANDI Cumartesi günü snowboard yaparken ayağını kıran Hülya Avşar canlı yayınlanan programa katılamadı. Avşar bugün ameliyat oldu. Hülya Avşar'ın yerine jüri koltuğuna Beyazıt Öztürk oturdu.. gecce.com
  2. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  3. Hülya Avşar'dan Somali'ye Yardım!

Hülya Avşar'dan Somali'ye Yardım!

hülya avşar, somali, yardım gönderiyor, somalide açlık, 2000 kişilik erzak, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Somali'de ki durum hepimizin malumu melekler..Bu acı insanlık dramı için ülkemizin her köşesinden yardım faaliyetleri sürerken ünlüler cephesinde de yardım hareketliliği var. Hülya Avşar da bu seferberliğin içine girerek Somali'ye gönderilmek üzere 2000 kişilik erzak...
  4. Hülya Avşar'dan Ayvalıklılara Jest!

Hülya Avşar'dan Ayvalıklılara Jest!

hülya avşar hülya avşar haberleri Sevgili melekler, Hülya Avşar, hemşehrisi olarak gördüğü Ayvalıklara büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Şirin ilçeden kendisine bir ev alan ve her yaz Ayvalık'a giden Avşar kızı, ilk klibini Ayvalık'ta çekecek. İşte haberin detayları... Hülya Avşar'ın Ayvalık tatili sürüyor! Ünlü oyuncu, ailesiyle birlikte 3 milyon liraya aldığı yeni yuvasında,...
  5. Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın ünlülerin bikinili hallerini, dolayısıyla fazlalıklarını ve selülitleriniş görüntülemeye can atar, bunun için pusu kurup saatlerce ünlüleri dikizlerler. Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş