Hülya Avşar'ın Son Klibi "Bana Bir Koca Lazım"

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

hülya avşar son klibi, hülya avşarın son şarkısı, hülya avşarın son albümü

Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın son albümü "Aşk Büyükse"nin ilk klibi "Bana Bir Koca Lazım" şarkısına çekildi. Ünlü şarkıcı, Samatya ve Yedikule sokaklarındaki çekimlerde gelinlikle kamera karşısına geçti. Klipte, aralarında Twitter takipçilerinin de bulunduğu damatlık giymiş 40 erkek, Avşar’a eşlik etti. Kemal Başbuğ’un yönettiği klip bugün görücüye çıktı.

hülya-avşar.jpg

Hülya Avşar'ın Son Klibi "Bana Bir Koca Lazım" konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hülya Avsar

hülya avşar acık resmi hülya avşar ayak resimleri avşarın ayakları ayakları hulya avshar [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. hülya avşar

hülya avşar popo hülya avşar poposu popo resimleri avşarın poposu kalça resimleri Ger?ek Adi: H?lya Avsar Dogum Yeri: Edremit, Balikesir Dogum Tarihi: 08.10.1963 Boy : 1.62 m Takma Adi : Avsar Kizi Onu ?nl? Yapan Ne? 1983: Bulvar Gazetesinin d?zenledigi g?zellik yarismasinda birinci olmustu. Birliktelikleri: Esi: Kaya ?ilingiroglu, (Ikinci Esi) Ailesi: Annesi: Emral Avsar...
  3. Hülya Avşar - Gönül

Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
  4. Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi Büküldü Kaldı Boynum Çok Yalnızım Ama Çok Nasıl Şey Anlayamam Öldümmü Hiç Soran Yok Ben Böyle Yaşayamam Dünyada Sanki Bir Ben Birde Bitmeyen Çilem Gözyaşı Seli Basmış Hala Damlıyor Neden
  5. Hülya Avşar - Aradın mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik hesap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken...
  6. Hülya Avşar - Ah Be Güzelim

Analar tahtını yaparmış, bahtını değil Aklını başına topla git, hem sev hem sevil Kaç yangından çıktım ben, elimde değil Çek git bu sevdadan, beni hayatından sil Çok canım çekiyor seni Şeytan diyor ki al Yaralı ceylan gibiyim Korkuyorum yar İstemeden yakarım canını Ah ne lüzum var Çek git kendinin kadrini, kıymetini bil Ah be güzelim ah Ben seni üzerim ah Sadece gezerim ah Yarınım, dünüm yok...
  7. Avşar kızına koca aranıyor... Hem de 7 tane... Neden mi?

Avşar kızına koca aranıyor... Hem de 7 tane... Neden mi? Yıllar önce Yeşilçam'da jön olmadığını söyleyerek tartışma yaratan Hülya Avşar için 7 tane "hayırlı kısmet" aranıyor. Türk tiyatrosunun klasiklerinden 7 Kocalı Hürmüz'ün beyazperde uyarlamasına hazırlanan Avşar'ın karşısında oynayacak erkek oyuncular henüz bulunmadı. İşin zor yanı ise Avşar'la oynamak için bir tane...
  8. Hülya avşar'ın annesi emral avşar'ın durumu ciddi

sadettin saran doğum tarihi sadettin saran dogum yeri emral avşar doğum tarihi hülyaavşarınhayatı emral avşar kaç yaşında öldü BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN HÜLYA AVŞAR'IN ANNESİ EMRAL AVŞAR ANİDEN RAHATSIZLANARAK AMERİKAN HASTANESİ'NE KALDIRILDI. Astım problemi de olduğu bilinen Avşar, aniden fenalaşınca önce İstanbul Cerrahi Hastanesi Yoğun Bakımı'na kaldırılan,...
  9. Hülya Avşar Ciwan Haco klibi

hülya avşar ciwan haco esmer şarkısı klibi detan albümü şarkıları kürtçe şarkıları haberleri burada arkadaşlar. Hülya Avşar ve Ciwan Haco kürtçe şarkılar söyledi ve barış için yaptıkları Detan adlı albümde yer alan Esmer şarkısı klibi için kamera karşısına geçti. Daha önce Hülya Avşar Ciwan Haco kürtçe şarkı düeti haberini sizlerle paylaşmıştık. Kürt müziğinin ünlü ismi Ciwan Haco ile düet...
  10. Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi

hülya avşar selma ann desmond haberleri fotoları burada arkadaşlar. Reklamcı Ali Taran'ın eşi olan ve Ali Taran Ayşe Özyılmazel evliliği ile gündemi meşgul eden, eski soyadıyla Selma Taran olupta, boşandıktan sonra kızlık soyadı olan Selma Ann Desmond geçtiğimiz günlerde hayatını yitirdi Melek'lerim. Hayatının son aylarında magazin gündemine kanser hastalığı ve acılarıyla gelen Selma Ann...

Sayfayı Paylaş