gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hülya çok agrasif

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde annesi Emral Avşar'ı kaybeden Hülya Avşar üzüntüden despot tavırlarmı sergiledi........
    'SÖYLENENLERİN HEPSİ PALAVRA!'
    HÜLYA AVŞAR İLE KIZI ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU, BİR RESTORANTTA YEMEK KEYFİ YAPTIKTAN SONRA OBJEKTİFLERE TAKILDILAR...

Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Avşar, hakkında çıkan 'Herkese bağırıp çağırıyor', 'Saadettin Saran'la ilişkisi bitti' tarzındaki haberlerin palavradan ibaret olduğunu ve bunlara kulaklarını tıkadığını söyledi.

Avşar, 'Ben annemi kaybettim. Bu, her insan gibi beni de etkiledi. Ancak annemle ilgili üzüntümden dolayı ne bir insana bağırmaya ne de kavga etmeye hakkım var. Hakkımda çıkan bu tarz haberlere sadece gülüyorum. Ne insanlara bağırıp çağırıyorum ne de ilişkimde bir sorun var' diye konuştu.

Hülya çok agrasif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi Büküldü Kaldı Boynum Çok Yalnızım Ama Çok Nasıl Şey Anlayamam Öldümmü Hiç Soran Yok Ben Böyle Yaşayamam Dünyada Sanki Bir Ben Birde Bitmeyen Çilem Gözyaşı Seli Basmış Hala Damlıyor Neden
  2. Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı.

Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı.

HÜLYA AVŞAR, ÇOK KIZDIĞI TMSF'DEN BEKLENMEDİK BİR DAVET ALDI. HEM DE NE DAVET... AVŞAR KIZI UÇUYOR RESMEN.. Hülya Avşar'ın 'Hülya'sı kapatılmıştı biliyorsunuz. TMSF'nin aldığı bu karara çok kızmıştı Avşar kızı.. Ama beklenmedik haber, her şeye yeniden başlangıcı oldu... Hülya Avşar, aldığı güzel haberi, kardeşi Helin Avşar'ın sitesinde okurlarıyla paylaştı: 'TMSF artık ortağım. Bundan...
  3. Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

bez bebek hülya koçyiğit hülya koçyiğit bez bebek filmi kocyigit filmi
  4. Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

asker, askerler, hülya avşar, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Vatani görevini yerine getiren şarkıcı Alişan "askerler, Hülya Avşar'ın son resimlerini çok seviyor" dedi. İşte o haber Melek'ler! Kısa süre önce vatani görevini tamamlayıp İstanbul’a dönen Alişan, askerlerin Hülya Avşar’ın son fotoğraflarını çok sevdiğini söyledi. ÖNCEKİ gün arkadaşlarıyla çıktığı Etiler...
  5. Hülya

Hülya

Merhabalar ben 3.5 yıllık evliyim adetime 4 gün var ama göğüslerim şiş ve ağrı var acaba hamile miyim yardımcı olursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş