gebe
  1. hülya yılmaz

hülya yılmaz Forum Okuru

Hülya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hülya yılmaz tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben 3.5 yıllık evliyim adetime 4 gün var ama göğüslerim şiş ve ağrı var acaba hamile miyim yardımcı olursanız sevinirim...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Hülya. Henüz adet gününüze var ve bahsettiğiniz belirtiler adet belirtileri arasında da yer almaktadır. Size kesin bir netice için kan tahlili yaptırmanızı öneriyor ve sitemizde bulunan Gebelik bölümünü incelemenizi öneriyorum.

3. pelin sunay

pelin sunay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba Hülya hanım ben 6 aylık evliyim 2 ay önce bende sizin gibi endişelnmiştim ancak evlilikten sonra hormanlar değişim gösterdiğinden bu tür düşüncelere kapılabiliyoruz

Hülya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  2. Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

bez bebek hülya koçyiğit hülya koçyiğit bez bebek filmi kocyigit filmi
  3. Hülya Öztürk Eserleri-Hülya Öztürk Resim Galerisi

Hülya Öztürk Eserleri-Hülya Öztürk Resim Galerisi

hülya öztürk hülya öztürk facebook melek facebook Hülya Öztürk Eserleri-Hülya Öztürk Resim Galerisi
  4. Tenisçi Hülya

Tenisçi Hülya

Avşar Kızının bir çok faaliyetinin olduğunu biliyoruz işte tenisçi Hülya Avşar'dan anlamlı bir faaliyet....... ENGELLİ SPORCULARLA MÜCADELE EDECEK İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK HÜLYA AVŞAR TENİS TURNUVASI'NDA, ENGELLİ SPORCULAR MÜCADELE EDECEK... Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Hülya Avşar Tenis Turnuvası, 9-12 Nisan Tarihleri'nde İstanbul'da...
  5. Hülya zayıflayacakmış

Hülya zayıflayacakmış

ekranlarda her ne kadar zayıfta görünse o kalçasını bi türlü saklayamıyor :D:D FAZLALIKLARINDAN KURTULUYOR! ANNESİNİN VEFATININ ARDINDAN ZOR GÜNLER GEÇİREN HÜLYA AVŞAR, KÖTÜ GÜNLERİ ATLATTI.... Günaydın'ın köşe yazarlarından Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Hülya Avşar'ın bir beslenme uzmanıyla görüştüğünü yazdı. İşte Cankurt'un bugünkü yazısı: Annesinin vefatının ardından zor günler...

Sayfayı Paylaş