gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hüremin kardeşleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hüremin kardeşleri ki ve resimleri

hüremin kardeşleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Türk basketbolunun yetmişli ve seksenli yıllardaki efsane guardlarından Necati Güler'in oğulları Muratcan ve Sinan Güler, Basketbol Ligi'nde iki farklı takımda ancak "aynı hedefe", şampiyonluğa doğru koşuyorlar. 26 yaşında olmasına karşın 10 yıldır Türkiye Ligi'nde boy gösteren Muratcan, Türk Telekom forması altında zirve yarışını sürdürürken, kardeşi 23 yaşındaki Sinan da Beşiktaş...
  2. Kardeş kıskançlığı

Kardeş kıskançlığı

kardeş kıskançlığı kardeş ile ilgili hikaye Kardeş kıskançlığı şiddeti ve dışa vurumu, her çocuğa göre farklılıklar gösterebilir. Kardeş kıskançlığı duygusuyla savaşmak yerine çocuğa bu duygusunu kabul edilebilir olduğu ve nasıl başedeceği öğretilebilir Kardeş kıskançlığı her çocukta ve aynı oranlarda görülmeyebilir. Çocuklar arasındaki yaş farkı ne kadar yakın olursa, özellikle küçük...
  3. Ben hüremim hurremmmmmm:D

Ben hüremim hurremmmmmm:D

ben hürremim Herkesin içinde bir Hürrem vardır.. İtiraf edinn.. Canımız istesin yapamayacağımız şey yoktur...hahaha Ne dersiniz sizde Hürrem misiniz??
  4. eşimin kardeşi

eşimin kardeşi

merhabalar herkese arkadaşlar biliyorum uzun ama lütfen bi akıl verir misiniz ? eşimin kardeşi şzfrn hastası, erkek 30 yaşında. k.p. yok, k.v. geçen yıl vefat etti. kendi evleri var memleketlerinde, bütün abiler (3 tane) okumuş maddi durumları iyi. birde görümce var. şimdi bunlar kardeşlerini evde tek bırakmak istemiyorlar. dönüşümlü bizlerde kalsın özellikle de çalışan gelinler zaten gündüz...
  5. Kardeş Kıskançlığı

Kardeş Kıskançlığı

Kardeş kıskançlığı, kardeşi veya kendinden büyük ağabey veya ablaları olan kişiler için ne kadar tanıdık bir duygu değil mi? Hele bir de öncesinde ilk çocuk siz iseniz ve ardınızdan size bir kardeş geldiyse böyle bir duygunun içerisine girmemek imkansız olur. Neden mi? İlk çocuksunuzdur, anne ve babanız ilk defa sizinle birlikte ebeveynliği tatmaya başlar. Ailenizin akrabalarınızın tüm...

Sayfayı Paylaş