gebe
  1. gercekruya

gercekruya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hürrem bu defa delirecek

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında gercekruya tarafından paylaşıldı.

prensesin hünkarının konuğu olduğuu öğrenen Hürrem bakalım bu defa ne yapacak :)

2. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ve delirdi :) özellikle gül Ağaya ilk bağırışındaki öfke her eyi anlatıyordu bence

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee delirmekte de haklı. Bir sürü entrika oluyor, Hürremi öldürmek isteyenler, Hünkar'ın cariyeleri vs vs... aşık kadın elbet delirir:D zaten pek akıllıda sayılmazdı ama :D:D Bakalım haftaya neler olacak Muhteşem Yüzyıl da :A

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    yaşasın hürrem delirmesin :D:D hürremi verin dedim banaaaaaaa :D:D:D :puha:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hürrem'in delireceği kesin değil de Sadmin delirdi ama hahaha

sevde 7 bunu beğendi.
  6. morkedi

morkedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ahaha evet
    ama hürrem de delirdi ki ısabellayı yakıyor :))

Hürrem bu defa delirecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu defa 17 kişi...

Bu defa 17 kişi...

Bu defa 17 kişi... Dünyanın en küçük otomobili olarak gösterilen Smart, bir rekora daha evsahipliği yaptı. Geçtiğimiz yıl, Çin'in Pekin kentinde toplanan 16 genç, Smart otomobiline binerek bu alanda bir rekora imza atmıştı. Aynı grup bir genci daha yanlarınaz alarak giriştikleri denemede, bu rakamı 17'ye çıkarttı. Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmekten büyük mutluluk duyan 17 genç, Smart'tan...
  2. Sibel Alaş - Bu Defa

Sibel Alaş - Bu Defa

Bu defa adımların kararsız Bu defa yararsız öfken Zararsız gözlerin derin derin baksan Göremem ben gittim çoktan Bu defa duyulmuyor uzak sesin Yüzün yok bu sen misin Bu defa beni kırıp dökemezsin Anlasan acımaz ben gittim çoktan Sevsen de bir sevmesen de artık Seninle ya da sensiz hep yalnızlık İstemem oyunlarından yoruldum Dinlemem artık üzgün kal desen de Mümkün mü sence Bunca olandan...
  3. Ey Sevgili Bu Kalp Bu Sevdayı Defalarca Tavaf Etti

Ey Sevgili Bu Kalp Bu Sevdayı Defalarca Tavaf Etti

Halbuki Nede Çok Yakınmışım Sana "sensiz Geçen Günlerin Kazası Yok Ey Sevgili Bu Kalp Bu Sevdayı Defalarca Tavaf Eti" Arkamda Kalan Küfrün Katran Karası Yüzü ,şerha Şerha Seninle Yeşeren Halim Kulluk Şerefine Muhabbetinle Erdi.. Ey El Emin, Güzel Ahlak Timsali Senden Hasıl Olan Muhabbet İklimine Bizleri De Kabul Eyle..tebliğ Ettiklerine Temsil Ettiklerine Telkin Ettiklerine...
  4. Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor!

Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor!

hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultan öldü mü Sevgili melekler, ekranların en çok tartışılan dizisi Muhteşem Yüzyılsezon sonunda ekranlara veda edecek. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Hürrem Sultan yakalandığı amansız hastalığa yenilerek hayatını kaybetmişti. Bu akşam ekrana gelecek olan bölümde; Kanuni Sultan Süleyman gözdesini sonyolculuğuna...
  5. Filinta Mustafa'nın başı bu defa belada

Filinta Mustafa'nın başı bu defa belada

filinta 9. bölüm,filinta 9. bölüm özet,filinta dizisinde bu hafta neler olacak,17 şubat filinta 9. bölüm Yönetmenliğini Gökhan Erkut, senaristliğini Altuğ Küçük'ün üstlendiği 'Filinta'nın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde, kahramanımız Zabit Filinta Mustafa, İngiliz, Fransız Casuslarının da aradığı, İstanbul'a Padişah'a ulaşmak için Arap Yarımadası'ndan gelen 'Haritacı Şifahi'nin peşine...

Sayfayı Paylaş