gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hürrem hamam otu yağı kullananlar varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar genetik olarak biraz kıllı bir vücuda sahibim lazer yaptırmak malum biraz tuzlu geliyor bana son zamanlarda hürrem hamam otu yağını duydum olumlu sonuçlar alanlar varmış acaba kullananlar varmı aranızda gerçekten tüyleri bitiriyormu kullanmaya başlasammı kararsız kaldım

hürrem hamam otu yağı kullananlar varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem Sultan Hamamı

Hürrem Sultan Hamamı

hürrem sultan hamamı nerede hürrem sultan hamamı, nerde, diye merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı bu yazımızda arkadaşlar. Sevgili Melek'ler; "Muhteşem Yüzyıl" dizisi ile eski ihtişamına kavuşan Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı yeniden açılıyor. Hürrem Sultan adına Mimar Sinan’a inşa ettirdiği Ayasofya Hamamı eski görkemine tekrar kavuştu. Hamamda ayrıca bahçe kısmında yer...
  2. Hürrem Sultanın Hamam Sefası!

Hürrem Sultanın Hamam Sefası!

hürrem sultan, hamam sefası, ayşe arman röportajın bir bölümünü, resimler, bilgiler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyılın Hürrem Sultanı geçtiğimiz günlerde hamam sefası yaptı.Gazeteci Ayşe Arman'la yapılan röportajı ,hamam sefasında çektikleri resimler eşliğinde sizlere sunuyoruz... İçimde bir his var Türk sevgilim olacak Pırıl...
  3. Tüylerinizden Tamamen Kurtulmanın Yolu Hürrem Hamam Otu Yağı....

Tüylerinizden Tamamen Kurtulmanın Yolu Hürrem Hamam Otu Yağı....

Hürrem Hamam Otu Yağı Hürrem Hamam Otu Yağı Faydaları İşte meleklerim tüylerinden şikayetci olan bayanlar bu yağ ile istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız üstelik çok pahalı bişeyde değil....1 kutu fiyatı 20 tl 6 kutu ile tamamen kurtuluyormuşsunuz tüylerden 3 kutu 50 tl 5 kutu 75 tl 5 kutu alana bir de bedava 6 şişe yani 75 tl oluyor...Satın almak isteyenler buradan ulaşabilirler:.....
  4. Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar hiç duydunuz mu bilmiyorum ama geçenlerde bir programda da çıktı Hamam Otu Yağı çok faydalıymış acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir tam olarak bilen var mı?
  5. Hamam Otu Yağı Nedir? Ne İşe Yarar?

Hamam Otu Yağı Nedir? Ne İşe Yarar?

hamam otu yağı, hamam otu yağı nedir, hamam otu yağı faydaları Sevgili melekler, hamam otunu bazılarınız mutlaka duymuştur. Eskiden hamamlarda kadınların tüy dökmek için kullandıkları bu ot günümüzde yağ haline getirilmiş ve çeşitli isimler altında satılmakta. Osmanlı döneminde özellikle cariyelerin kullandıkları söylenen hamam otunun yağ versiyonu Hürrem Hamam Otu Yağı hakkında bilmeniz...

Sayfayı Paylaş