gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

HÜRREM iÇiN SIKIYÖNETiM

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

meryem üzerli diyeti Herkesin gözü onun üstünde, Osmanlının ünlü sultanı Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Üzerli .Yapımcısıda onun bu ününe karşılık filminin yıldızını rahat ettiriyormuş.

HÜRREM iÇiN SIKIYÖNETiM
    Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı, Meryem Uzerli’yi bir otele yerleştirmiş, bir de sıkı diyete sokmuş. “Çikolata, pasta isterse vermeyin” diye de tembihte bulunmuş
    “Yapımcısı ‘Hürrem’i oynayan Meryem Uzerli’ye, rahat etsin diye, beş yıldızlı otelde suit ayarlamış. Ve ‘Meryem Hanım’ın biraz zayıflaması ve o formu koruması lazım. Sıkı bir rejime soktuk onu. Diyet listesi de bu. Diyetisyeninin verdiği rejimin dışına çıkar, çikolata, pasta gibi şeyler isterse vermeyin, hemen bizi arayın’ diye de sıkı sıkı tembihlemiş.”
    Haber kaynağım ‘sağlam’dı, ama ben yine de işi sağlama alayım diye, önce ‘Muhteşem Yüzyıl’ın basın danışmanlığını yapan şirketi arayıp, aldığım bilgileri ilettim. Gelen yanıt, beni tatmin etmeyince bu kez ‘Muhteşem Yüzyıl’ın Koordinatörü Nermin Eroğlu’nu aradım. İstihbarat kaynağımdan gelen bilgileri teyit eden Eroğlu, şunları söyledi:
    “Meryem’e Cihangir’de bir ev tuttuk, orada kalıyor. Dizi sesli çekiliyor. Meryem, Almanya’da yaşayan biri olduğu için Türkçe konusunda sıkıntısı var. O yüzden sürekli senaryo okuyup, ezber yapması lazım. Daha rahat etmesi adına, otelde de bir suit ayarladık ona. İstediği zaman otelde, dilediği zaman evde kalıyor. Meryem’in biraz daha zayıflamasını ve öyle kalmasını istediğimiz doğru. Meryem de istiyor bunu. O yüzden diyetisyeninin verdiği rejim listesine ciddi ölçüde uyuyor.”

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bence kilosu ona çok yakışıyor.

HÜRREM iÇiN SIKIYÖNETiM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örfi idare (sıkıyönetim)

Örfi idare (sıkıyönetim)

Rüyada memleketinizde siki yönetim ilan edildigini bu yüzden bazi sartlara tabi oldugunuzu görmek, size bulundugunuz iste genis bir salahiyet verilecegine; yapmak istediginiz islerin hududunun genisleyecegine; size bagli personelin artirilacagina isarettir.
  2. Hürrem Olmak İçin 7 Kilo Verdi

Hürrem Olmak İçin 7 Kilo Verdi

mürrem sultan hürrem diyeti hürremin diyetisyeni hürremin kilosu diyeti Fragmanlarının yayınlanmaya başladığı günden beri tepkiler almaya başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Almanya'dan ithal Hürrem'i dizi için sıkı bir diyete girmiş.. “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Sahra Uzerli’nin, rol için 7 kilo verdiği ortaya çıktı. Almanya’dan geldiğinde kıyafetleri korseyle...
  3. hürrem

hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu
  4. (Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

(Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

meryem uzerli cilt bakımı hürrem sultan Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli duru güzelliğiyle dikkatleri çekiyor melekler :) Biz de bu güzelliğin sırrını merak ettik ve araştırdık. Meğer Meryem Uzerli cilt bakımı için çuha çiçeği maskesinden faydalanıyormuş. Nasıl mı ? İşte tarifi... :) HAZIRLANIŞI: • 2 tutam...
  5. Yeni Hürrem İçin İki Süpriz İsim!

Yeni Hürrem İçin İki Süpriz İsim!

yeni hürrem kim olacak meryem uzerli diziden ayrıldımı yeni hürrem kim Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu hastalığına yakalanıp diziden ayrılmasından sonra şimdi herkes merakla yeni Hürrem Sultan karakterini kimin oynayacağını konuşuyor. Bugünler de Vahide Gördüm'ün yeni sezon da Hürrem Sultan'ın ilerlemiş yaşını canlandıracağı haberi dolansa da iki süprez isim daha ortaya atıldı....

Sayfayı Paylaş