Hürrem Modeli Şaç Modası | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Hürrem Modeli Şaç Modası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hürremin resimleri hürrem sac modelleri hürrem saç modeli hürremin saç modeli modelleri
    Hürrem Acaba düz saç sevmiyor mu?

Ben merak ettim melekler nereye baksam Hürrem Sultan illa maşalı, mizamplili saçlarıyla göz dolduruyor ve güzelliğine güzellik katıyor.

[​IMG] [​IMG]

Ben artık bu modele Hürrem Modeli diyorum :)

Young bride bunu beğendi.
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Dikkat ettiniz mi bilmiyorum fakat o dizide herkesin saci ayni masali yani.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cidden de dizi de ki tüm saç modelleri ya maşalı yada mizample modelleri :D:D Acaba odönemlerde bu modelleri mi revaçtaydı :D:D Herneyse işte, güzel modeller ama, beğeniyorum ben :)
    Paylaşımın için tşkler Belen:)

Young bride ve ßeLeN bunu beğendi.
Hürrem Modeli Şaç Modası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hürremden Kırmızı Modası

hürremin kırmızı elbisesi hürremin kırmızı kıyafeti hürrem elbise hürrem sultan elbisesi kıyafetleri Hürrem Sultan kırmızıyı moda yaparda biz giymezmiyiz:) Şu sıralar abiyelerde özellikle kırmızı renge çok sık rastlar oldum baya bir moda olan ve kadını çekici gösteren bu renk bence bu sene kadınların vazgeçilmezi olacak.
  3. Hürrem saç rengi modası

hürrem saç rengi hürremin sac rengi hürremin saç ne hürrem saçı hangi boya “Mesele Hürrem olabilmekte. Ama ilk önce saçlarınızı “saray bakırı ” rengine boyatmanız gerekiyor… Hürrem saçlarınız olmadan asla Hürrem olamazsınız” diyor saç tasarımcısı İlker Yavrutürk. Dünyayı erkekler yönetir, erkekleride kadınlar.” İktidar, saltanat, kudret işte tüm bu duygular “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle...
  4. Hürrem Sultan Elbise Modelleri

hürrem sultan elbise modelleri hürrem elbise modelleri abiyeleri hürrem sultan, elbise modelleri, kıyafetleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Birbirinden şık ,birbirinden renkli ve değişik modelli muhteşem Yüzyıl dizisi kıyafetleri göz kamaştırıyor melekler! Hani dizi tatile girdi,gözlerimizin alıştığı kıyafet şenliği yarım kaldı diyebilirim.Diziyi en çok ta...
  5. hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu

Sayfayı Paylaş