gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hürrem ne demek

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hürrem ne demek hürrem ne demek, anlamı, anlamı ne, anlam, isminin anlamı ne demek oluyor diye merak edenler sizleri buraya alalım arkadaşlar.

"Muhteşem Yüzyıl" dizisinin ilk bölümlerinde Hünkar'ın "senin adın Hürrem olsun" diye cariye Alexandra'nın adını değişmişti. Tarihte de bu böyle zaten... Peki hiç düşündünüz mü "Hürrem"in anlamı ne diye Melek'lerim?

Ee hadi buyrun bari öğrenelim:D:D

Taze, şen şakrak, sevinçli. Güler yüzlü demekmiş Melek'lerim:)

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Son gunlerdekı kahkahasından da bellı zaten..

Hürrem ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

hürrem sultan nasıl öldü hürrem sultan kaç yaşında öldü neden hatice nasıl kaç yaşında hürrem sultan neden öldü, nasıl öldü, niye öldü, ölüm sebebi, ölümü Hürrem Sultan yaşadığı zaman boyunca entrikalarla ve yaptığı hırs ve olaylarla ilgili çok olay yaratan bir kadındı.Kendi çocukları tahta geçsin diye çok mücadeler versede ne yazıkki oğullarından hiçbirinin tahta çıktığını göremeden öldü......
  3. hürrem sultanın burcu neydi

hürrem sultanın burcu neydi

Muhteşem yüzyıl dizisindeki Hürkkem Sultanın burcu hangi burçtu kızlar ? Ve birde gerçek hürrem sultanın burcu ne acaba teşekkürler.
  4. Hürrem Sultanın gerçek adı nedir ?

Hürrem Sultanın gerçek adı nedir ?

Hürrem sultanın gerçek adını birkaç kez dizide duydum ama şimdi hatırlayamıyorum.Hatırlayan varmı Hürremin gerçek adı neydi ?
  5. Hürrem Sultan Ne Zaman Ölüyor?

Hürrem Sultan Ne Zaman Ölüyor?

hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultanın ölümü Sevgili melekler, ilk bölümünden bu yana reyting rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'ın en dikkat çeken karakteri Hürrem Sultan, pek çok kişi tarafından nefret edilen, pek çok kişi tarafından da gıpta edilen bir karakter oldu çıktı. Her iki tarafın da merak ettiği bu karakterin dizide ne zaman öleceği. İşte bu sorunun...

Sayfayı Paylaş