gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hürrem Ortadan Kayboldu!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl hürrem sultan muhteşem yüyıl haberleri

Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin olaylı bir şekilde diziden ayrılmasının ardından senaristler de konuyu Uzerli'nin gidişine uygun şekilde yeniden yazdılar ve bu şekilde yazılmış ilk bölüm dün gece ekranlara geldi. Dizide Uzerli ayrıldığı için Hürrem de hiç gözükmedi ve görünmesi gerkeen bir karede de arkadan görüntülenerek, dizide de ortadan kayboldu. Hürrem, senaryoda yapılan değişikliğe göre aniden gelen bir haberle tehlikeli bir yolculuğa çıktı. Yolculukta ise başına ne geldiği bilinmiyor. Böylelikle karakter yeni sezona kadar diziden çıkarılmış oldu.

Hürrem Ortadan Kayboldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortanca

Ortanca

İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.
  2. Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

Hülya avşar ibo'ya ortadan kaybol dedi!

HÜLYA AVŞAR, PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ RAFET EL ROMAN İLE BİRLİKTE İBRAHİM TATLISES'E TAVSİYEDE BULUNDU. AVŞAR KIZI, TATLISES'İN BİR SÜRE ORTALARDAN KAYBOLARAK, KENDİSİNE ZAMAN AYIRMASINI ÖNERDİ. Türkmax kanalında yayınlanan 'Hülya Avşar Stüdyosu' programına konuk olan şarkıcı Rafet El Roman, İbrahim Tatlıses'e olan hayranlığını kelimelere döktü. Tatlıses'in bu sesi ile daha yüce bir yerde...
  3. Kaybolmuş Yazı

Kaybolmuş Yazı

Kaybolmuş Yazı "Beni gör. Senin için başladığım ilk yer burası olabilir. Varlığımı işaretle. Sana nasıl bakıp nerenle göreceğine dair bir işaret gönderiyorum. Onun için önce gözlerimin içine bak. Orada senin için, hem yola dair izler var ve hem de içime dair yollar..." Beni gör; İçine akmam lazım. Dünyayı seninle birlikte senin içinden görmem, seninle birlikte...
  4. hürrem

hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu
  5. Yeni Hürrem Nihayet Ortaya Çıktı!

Yeni Hürrem Nihayet Ortaya Çıktı!

yeni hürrem işte yeni hürrem sultan Sevgili melekler, haftalardır merakla beklenen yeni Hürrem kim olacak soruları nihayet cevabını buldu ve dün gece yayınlanan bölümde yeni Hürrem Sultan kısmen de olsa ortaya çıktı. Sadece arkadan ve karanlık bir görüntüsü son sahnede ortaya çıkan Hürrem Sultan rolünde, gelecek sezon Vahide Gördüm'ü izleyeceğimiz kesinleşti. Çünkü konuşan ses Vahide...

Sayfayı Paylaş