gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hürrem Sultan Muhteşem Yüzyıl Dizisini Terk Etti!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan diziden ayrıldımı muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Star tv ekranlarının Çarşamba akşamları reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli zor ve sıkıntılı günler yaşıyor.

Tükenmişlik sendromu teşhisi konulan Meryem Uzerli, dizi setini terk ederek sevgilisi ile birlikte tatile çıktığı öğrenildi. Haberle ilgili detay bilgilere geçiyoruz.

“Muhteşem Yüzyıl”ın dalya planları iptal oldu, 100. bölüm dün yayınlanamadı. Bu sürpriz değişikliğe, geçtiğimiz hafta sonu sevgilisi Can Ateş’le tatil için Bodrum’a giden Meryem Uzerli’nin, psikolojik açıdan kötü bir dönem geçirmesinin ve sorunun daha da ilerlemesi üzerine apar topar Berlin’e gitmesinin yol açtığı ortaya çıktı.

Yakınlarına uzun zamandır, “Tükendim, daha fazla duramıyorum buralarda” dediği öğrenilen Meryem Uzerli’nin kesin teşhis konmamakla birlikte “tükenmişlik sendromu” teşhisi kondu. Bu sebeple dizinin çekimlerine bir süre ara verildi ve dün akşam yayınlanması planlanan 100. bölüm de haftaya ertelendi. 101’inci bölümün çekimleri içinse ünlü oyuncunun İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

Berlin’de bir klinikte tedavi altına alındığı öğrenilen Meryem Uzerli’nin; sete ne zaman dönebileceği, çekimlerin ne zaman başlayacağı belirsizliğini koruyor. Yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmadı.

TÜKENMİŞLİK SENDROMU NEDİR?

Tükenmişlik sendromu, çalışma hayatının getirdiği stresle beraber, maddi ve manevi doyuma ulaşamama ve bunun sonucu olarak da mesleğe karşı duyarsızlaşma ile baş gösteriyor. Kişi bu süreç sonunda kazanma isteğini kaybediyor. Birey işinden soğuyor. Kendisine duyduğu güven azalıyor. Gerginlik, kızgınlık, mutsuzluk gibi artıyor.

Sosyal çevresinden uzaklaşmaya başlayan birey, hiçbir şey yapmaya istek duymuyor. Tüm bunlar iş başarısını düşürüyor. İlerleyen safhalarında ise iş ve iş çevresine karşı olumsuz tavır alınıyor.

Kişi ayrıca kronik yorgunluk, baş ve boyun ağrıları, kramplar, gastrointestinal sorunlar ve uykusuzluk problemleriyle de karşılaşabiliyor.

BEYZA21 ve karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hoppalaaaaa :S oldu mi simdi :S Allah acil sifa versinde dön hemen :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    yaziiiik bornout oluyor herhalde tükenmislik sendromu fazla isden stressden degilmi ... gecmis olsun Meryem insallah tez zamanda toparlanir yazik ....

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    yaaaaa allahım şifa versn ben çok seviyorum meryem uzerliyi hemen dönsün muhteşem yüzyıl ve çarşamba günleri onsuz olmaz ya :uhu:

BEYZA21 bunu beğendi.
Hürrem Sultan Muhteşem Yüzyıl Dizisini Terk Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

hürrem sultan güzelmiydi hürremin konuşma tarzı hürremin konuşmaları hürrem konuşmaları muhteşem yüzyıl sultan konuşması Fragmanları olsun oyuncu kadrosu olsun çok fazla ilgimi çeken bir dizi oldu.Sabırsızlıkla başlamasını bekliyorum.Bakalım fragmanları kadar güzel mi. Ayrıca Hürrem Sultan rolü için yapımcı uzun uzun araştırma yapmış.8 ay süren araştırmaların sonunda rol, Almanya'da birçok...
  2. Muhteşem Yüzyıl Hürrem kimdir hayatı ?

Muhteşem Yüzyıl Hürrem kimdir hayatı ?

hürrem kim hürrem sultanın resmi muhteşem yüzyıl kim muhteşem yüzyıldaki Konuyu açmadan önce arkadaşlarım, Tarihteki Hürrem Sultana bir göz atalım isterseniz. Hürrem Sultan; Doğumu: 1506 - Ölümü: 1558 Doğum adı: Aleksandra Lisowska, Avrupa'da Roxelana olarak bilinir) Osmanlı padişahı I. Süleyman'ın (Kanuni Sultan Süleyman) eşi ve sonraki padişah II. Selim'in annesidir. Bir Osmanlı...
  3. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Valide Sultan ayrıılığı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Valide Sultan ayrıılığı

muhteşem yüzyıl valide sultan ölümü muhteşem yüzyıl valide sultan neden ayrıldı Merhaba Sevgili Melek'ler ve Muhteşem Yüzyıl dizi fanatiği olan tüm misafirler, sizlere Muhteşem Yüzyıl dizisinden şok ayrılık haberi sunuyor ve bu sezon sonunda Valide Sultan'ın diziden ayrılacağını duyuruyoruz. Muhteşem Yüzyıl"ın Valide Sultan'ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını...
  4. Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Gifleri 2013

Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Gifleri 2013

Sevgili melekler, herkesin büyük bir keyifle izlediği Muhteşem Yüzyıl'in başarılı oyuncusu Meryem Uzerli'nin canlandırdığı Hürrem Sultan'ın giflerini bir araya getirdim ve sizlerle paylaşıyorum.. :)
  5. Hürrem Sultan Artık Muhteşem Yüzyıl da Yok!

Hürrem Sultan Artık Muhteşem Yüzyıl da Yok!

hürrem sultan diziden çıktımı meryem uzerli diziden ayrıldı hürrem sultan muhteşem yüzyıl Muhteşem yüzyıl dizisinin finalinin yaklaştığı şu günler de dizi ekibin de Meryem Uzerli skandalı yaşanıyor. Ani bir kararla ve kimseye söylemeden yurt dışına giden Meryem Uzerli dizideki rolü ile Hürrem Sultan ın diziye dönmeye niyeti yok. Dizi ekibi sanatçının oynamadığı sahneleri diziden çıkartarak bu...

Sayfayı Paylaş