gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hürrem Sultan Nenni Dersem Uyur M’ola ninnisi

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan ninnisi sözleri Nenni Dersem Uyur M’ola ninni sözleri

Henüz diziyi izlemedim ama aldığım duyumlara göre bu gün ki oynayan bölümde Hürrem Sultan Nenni Dersem Uyur M’ola ninnisini seslendirmiş. Yalan mı doğru mu bilemem, ben de Cemoş'un yalancısıyım :D:D Lakin geçtiğimiz bölümlerde Hatica Sultan da Nenni Dersem Uyur M’ola ninnisini seslendirmişti. Bu ninninin sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Nenni Dersem Uyur M’ola isimli ninni

Nenni dersem uyur mu ola

Üstüne güller gelir mu ola

Benim yavrum büyür mu ola

Uyu desem uyur mu ola

Benim yavrum büyür mü ola

Nenni nenni e kuzum nenni

Ormanlardan geçemedim

Ben yavrumu seçemedim

Her derdine yetemedim

Her derdine yetemedim

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    evet bu ninni dizide bu akşam çıktı erkek söyledi sülümanla kızı uyurken hürremde onları izledi :D:D paylaşım için teşkürler adminimm

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hiiiçteeeeeeee bile hürrem süledi dimedim adminim çok yoğun beni yanlış anladı hahahahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn konuşmalarını döktürme bana cemoş hahaha

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bakk bakkk bende tökerim haaaa pii tehtitt varr nerde bu devlet:dede: nerde millet adelett pulusss :polis: itfeaaa ambilansssssssssssss hahahaha

6. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel söyledi hürrem ninniyi. o sahne çok güzeldi özellikle kanuninin içeri giriş sahnesi.

Hürrem Sultan Nenni Dersem Uyur M’ola ninnisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem  sultan

Hürrem sultan

MALZEME 200 gr Dana Eti ( Tranç Eti ) Yağsız ve Sinirsiz ( Kuşbaşı ) 100 gr Kültür Mantarı 1 tane orta boy Soğan 1 tane Sivri Biber 1 tane orta boy Domates 1 yemek kaşığı Salça ½ Limon 2 tane orta boy Patates 2 su bardağı Su 1 su bardağı Süt Arzu Edilen Miktarda Tuz ve Karabiber YAPILIŞI 1 – Kültür mantarlarını yıkayıp süzdükten sonra 30 dakika limonlu ve tuzlu suda bekletelim. daha...
  2. Hürrem Sultan Kimdir

Hürrem Sultan Kimdir

hurrem sultan kimdir hürrem sultan kimdir hürrem gercek resmi hürremin hayatı Kanuni ile Hürrem'in aşkı hep konuşulmuştur ama son zamanlarda Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yeniden gündeme oturdu Kanuni-Hürrem aşkı...Peki kimdir bu Hürrem Sultan ? Hürrem Sultan, (1506 – 1558) Kötü ruhundan, entrikalarından bahsederler. Muhteşem Kanuni Sultan Süleyman’ı büyüledi, avcunun içine aldı, diye...
  3. Hürrem Sultan Hamamı

Hürrem Sultan Hamamı

hürrem sultan hamamı nerede hürrem sultan hamamı, nerde, diye merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı bu yazımızda arkadaşlar. Sevgili Melek'ler; "Muhteşem Yüzyıl" dizisi ile eski ihtişamına kavuşan Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı yeniden açılıyor. Hürrem Sultan adına Mimar Sinan’a inşa ettirdiği Ayasofya Hamamı eski görkemine tekrar kavuştu. Hamamda ayrıca bahçe kısmında yer...
  4. Hürrem Sultan Elbise Modelleri

Hürrem Sultan Elbise Modelleri

hürrem sultan elbise modelleri hürrem elbise modelleri abiyeleri hürrem sultan, elbise modelleri, kıyafetleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Birbirinden şık ,birbirinden renkli ve değişik modelli muhteşem Yüzyıl dizisi kıyafetleri göz kamaştırıyor melekler! Hani dizi tatile girdi,gözlerimizin alıştığı kıyafet şenliği yarım kaldı diyebilirim.Diziyi en çok ta...
  5. Hürrem Sultan Kapak Oldu!

Hürrem Sultan Kapak Oldu!

hürrem sultan meryem uzerli haberleri meryem uzerli Sevgili melekler, reyting rekorları kıran dizilerimizden Muhteşem Yüzyıl ortadoğuda da büyük ilgi görüyor. Hem dizinin hem de oyuncuların ilgi görmesi, ortadoğuda yayınlanan dergilerden 'Sayidaty'nin bu ayki sayısında 'Hürrem Sultan'ı canlandıran oyuncu Meryem Uzerli'yi kapak yapmasına sebep oldu. Ortadoğu'nun en büyük dergilerinden...

Sayfayı Paylaş