gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hürrem Sultan Şah Sultan'a Tuzak Kuruyor!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Hürrem Sultan Şah Sultan'a Tuzak Kuruyor konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranların soluk soluğa izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da gerginlikler artmaya devam ediyor. Hürrem bu bölümde görümcesi Şah Sultan'a bir evrak tuzağı kuruyor. Geçtiğimiz bölümde haremde paralarını alamadıkları için isyan eden cariyelere Hürrem Sultan, paralarının ödeneceği sözünü vermişti. Sultan Süleyman seferde olduğu için ödenek bulamayan Hürrem, Venedikli kadından ödeme için borç almıştı. Hürrem'e tuzak kuran Şah Sultan parayı getirildikleri sırada adamlarına aldırmıştı. Hürrem'i köşeye sıkıştırmak isteyen Şah Sultan, 'Bu onun ölüm fermanı' dediği borcun evrağını Sultan Süleyman'a götürmek için yola çıkıyor. Ancak Hürrem Sultan Şah Sultan'a yolda pusu kurdurarak evrağı ele geçirmek istiyor.

Hürrem Sultan Şah Sultan'a Tuzak Kuruyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem  sultan

Hürrem sultan

MALZEME 200 gr Dana Eti ( Tranç Eti ) Yağsız ve Sinirsiz ( Kuşbaşı ) 100 gr Kültür Mantarı 1 tane orta boy Soğan 1 tane Sivri Biber 1 tane orta boy Domates 1 yemek kaşığı Salça ½ Limon 2 tane orta boy Patates 2 su bardağı Su 1 su bardağı Süt Arzu Edilen Miktarda Tuz ve Karabiber YAPILIŞI 1 – Kültür mantarlarını yıkayıp süzdükten sonra 30 dakika limonlu ve tuzlu suda bekletelim. daha...
  2. Şah Sultan Nasıl Öldü?

Şah Sultan Nasıl Öldü?

Bu konu Şah sultan ne zaman ve nasıl öldüğüne dair bilgiler içermektedir. Sultan Süleyman'ın kızkardeşlerinden biri olan ve Lütfü Paşanın zevcesi Şah Sultan'ın ne zaman nasıl öldüğünü merak edenler için tarihten edindiğimiz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kanuni Sultan Süleymanın kız kardeşi Damatçelebi Lütfi Paşanın ise eşi olan Şah Sultanın çocukluğu manisada abisi Kanuni ile...
  3. Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'a Yazmış Olduğu Şiir...

Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'a Yazmış Olduğu Şiir...

Bu konu, Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'a Yazmış Olduğu Şiir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl tüm heyecxanıyla sürüp giderken zaman zaman Kanuni'nin Hürrem'e söylediği güzel sözlere şiirlere tanık oluyoruz. İşte bu sayfamızda da Kanuni'nin Hürrem'e yazmış olduğu muhteşem bir şiiri ve günümüz Türkçesine uyarlamasını sizlerle paylaşıyoruz......
  4. Hürrem Sultan Kapak Oldu!

Hürrem Sultan Kapak Oldu!

hürrem sultan meryem uzerli haberleri meryem uzerli Sevgili melekler, reyting rekorları kıran dizilerimizden Muhteşem Yüzyıl ortadoğuda da büyük ilgi görüyor. Hem dizinin hem de oyuncuların ilgi görmesi, ortadoğuda yayınlanan dergilerden 'Sayidaty'nin bu ayki sayısında 'Hürrem Sultan'ı canlandıran oyuncu Meryem Uzerli'yi kapak yapmasına sebep oldu. Ortadoğu'nun en büyük dergilerinden...
  5. Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

hürrem sultan vahide gördüm vahide gördüm hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl rolünü oynayacak olan Vahide Gördüm rolüne sıkı sıkıya çalışıyor. Tüm bölümleri izleyen Vahide Gördüm, dizinin 19 Haziran’daki 103. bölümünde görünmüş, ancak seyirciden eleştiri almıştı. Twitter’da eski ‘Hürrem Sultan’ Meryem Uzerli ile karşılaştırılan Vahide...

Sayfayı Paylaş