gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan meryem uzerli en yeni resimleri yeni fotoları vogue türkiye röportajı haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisi başrol oyuncusu Hürrem Sultanı hiç böyle görmediniz Melek'ler! Ben görünce inanın tanıyamadım, bu kadın ne kadar güzel ve fotojenik... Dizide ki Hürrem Sultan kostümleri olmayınca elbette ki değişir demeyin, bakışları, yüzü, Hürrem Sultanın saçı, Hürrem Sultanın makyajı herşeyi değişmiş ve ortaya bambaşka fıstık gibi bir hatun çıkmış Melek'lerim. Güzel oyuncu Meryem Uzerli Vogue Türkiye Dergisi için verdiği pozlarda gerçekten tanınmıyor. Osmanlı döneminde ki o asi ve güzel kadın, Vogue Türkiye Dergisi için verdiği pozlarda günümüzün modern baştan çıkartıcı ve tehlikeli görünen kadınlarından biri olmuş. Ben şahsen çok beğendim Vogue Türkiye Dergisi Meryem Uzerli resimlerini... Bakalım sizde benimle aynı fikirde olacakmısınız:D Sıkı durun, bu güne dek hiç görmediğiniz Hürrem Sultan Resimleri gibi değil bu resimler, Meryem Uzerli en yeni resimleri, Meleklermekani.com farkıyla sizleri bekler:D [​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wışşş nekaaaa değişikkk ve şekşü olmuş öyleee:D:D güzel hatun vesselammm yolu açık olsunn

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ben bu sac stilini begenmedim. eski hürrem daha güzel

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben beğendim cok tatlı bir kadın :D

Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

hürrem meryem uzerli resimleri meryem uzerli fotoğrafları ayak Namı Diğer Hürrem Sultan, Gerçek ismi ilede Meryem Uzerli olan güzelimizin resimlerini sizlere vermek istiyorum. Bu arada dizi baya bir coştu arkadaşlarım, en son tv yi seyrettiğimde dayak yiyordu mahidevrandan :D napalım sonu hayr olsun bakalım. MERYEM UZERLİ RESİMLERİ
  2. Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Röportajı

Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Röportajı

meryem uzerli kaç kilo meryem uzerli kilosu hürrem sultan kaç kilo hürrem sultanın çocuğu oldu Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli bildiğiniz gibi Almanya'dan geldi kızlar...Bence çok güzel bir bayan ve Hürrem Sultan rolünüde çok güzel canlandırıyor... Meryem Uzerli nam-ı değer Hürrem Sultan'ı daha yakından tanımanız için onunla ilk yapılan röportajı sunuyorum sizlere......
  3. Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Resimleri

Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Resimleri

hürremin resimleri hürrem sultan resimleri hürremin fotoğrafları hürrem fotoğrafları Muhteşem Yüzyıl dizisinin fettan güzeli Meryem Uzerli nam-ı değer Hürrem Sultan'ın birbirinden güzel fotoğraflarını yayınlıyorum kızlar ...
  4. Hürrem Sultan Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı ?

Hürrem Sultan Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı ?

Bu konu, Hürrem Sultan Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli hatırlarsanız ilk bölümlerde daha topluydu. Zaman içinde diyete giren Uzerli fazla kilolarını verdi. Peki Uzerli nasıl bir diyet yaptı? Kısa zamanda kilolarını nasıl verdi? Cevabı yazımızın devamında..:) Hürrem...
  5. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...

Sayfayı Paylaş