gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hürrem Sultan'ın Bebeği

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hürrem sultanın bebeği hürremin doğum sahnesi hürrem sultan doğum sahnesi muhteşem yüzyıl mehmet bebek Evet arkadaşlar sonunda Hürrem Hatun dün akşam ki bölümünde muradına ererek şehzade Mehmet'i doğuruyor.Doğumu biraz güç olmasına karşın bebeğin sağlığı gayet yerinde.Hürrem'in hırsı önümüzdeki bölümlerde nasıl karşımıza çıkacak bilemem ama şu bir gerçek ki Hürrem gittikçe daha çok tehlikeli olmaya başladı bana göre ve çevresinde eminim ki birçok kişinin yükselme hırsı yüzünden canını yakacağa benziyor bu can yakmalar ne yazık ki kişilerin sadece canının yanmasıyla değil canını kaybetmesiyle de sonuçlanacak... İşte Hürrem'in bebeği

TUNAA bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ya ilk başlarda bu kadına sempatim vardı gittikçe yok oluyor nedense..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bebiş çok tatlı yaa..bebeğini sevemesi falan çok kötü bir durum.aptal cariye falan diyolar kıza madem cariye neden ondan cocuk yaptı oğlun ?
    hasekisiyle devam etseymiş madem o bey kızı ;)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

yaaa bebeği maşallah çoookkk tatlı:):)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya çok tatlı ama daha 3 şehzadeden 2 şehzade verecek 1 de prenses yaaa ve hürremi azad edecek

Hürrem Sultan'ın Bebeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem Sultan'ın ilk oğlu neden ölmüştür?

Hürrem Sultan'ın ilk oğlu neden ölmüştür?

hürrem sultan nasıl öldü hürrem sultan neden ölmüştür şehzade mehmet nasıl öldü şehzade mehmet neden hürremin oğulları Hürrem Sultan'ın ilk oğlu olan Şehzade Mehmet neden ölmüştür sorusuna yanıt olarak gereken bilgileri sizler için paylaşıyorum. Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'dan olma ilk çocuğu Şehzade Mehmet tahta çıkmadan önce ölmüştür. Ölüm sebebi tam olarak bilinmemekle beraber...
  2. Hürrem sultan'dan son dedikodular....gel....gel....

Hürrem sultan'dan son dedikodular....gel....gel....

hürrem meryem üzerli ödül FLAŞ FLAŞ FLAŞ..... EVET SAYIN MELEKLERMEKANİ SEYİRCİLERİ MAGAZİN DÜNYASINDAN ALDIGIM SON DEDİKODULARA GÖRE.... AZ SONRA..... BİRAZDAN.....:laugh::laugh: EVET MELİŞLERİM MERYEM ÜZERLİ NAMI DİYAR HÜRREM SULTAN MUHTEŞEM YÜZYILDAKİ OYUNCULUGU SAYESİNDE HEM TÜRKİYEDE HEMDE DÜNYADA BİR ANDA GÖNÜLLERE TAHT KURDU VE BUNUN KARŞILIGI OLARAKTA İLK...
  3. Hürrem Sultan'ın şok eden resimleri

Hürrem Sultan'ın şok eden resimleri

gercek hürrem sultan resmi hatice sultan ın gerçek adı hatice gerçek adı hürem hürrem in eski hali Neredeyse tüm Türkiye bu diziyle yatar, kalkar oldu. Herkesin ağzında Hürrem Sultan, Süleyman, Muhteşem Yüzyıl takıları, kostümleri olayları, aşkları vs vs... Taktığı ile giydiği ile sürdüğüyle gündem olan ve takı ve parfüm sektörünün nabzını hızlandıran Hürrem Sultan'ın yani Meryem Uzerli'nin...
  4. Hürrem sultan'ın kaç çocuğu olmuştur ?

Hürrem sultan'ın kaç çocuğu olmuştur ?

Hürrem sultan'ın kaç çocuğu olmuştur ? Arkadaşlar Hürremin kaç çocuğu olmuş tarihtekini soruyorum dizidekini biliyorum :)
  5. Hürrem Sultan'ın Saçlarına Olan Oldu!

Hürrem Sultan'ın Saçlarına Olan Oldu!

Bu konu, Hürrem Sultan'ın Saçlarına Olan Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli bildiğiniz gibi bir süredir bir şampuan reklamının reklam filmlerinin yüzü. Tıpkı reklamda dediği gibi saçları oyuna gelen Uzerli'nin saçları yandı. Ünlü oyuncu şimdilerde kaynak kullanıyor.. Şampuan reklamlarında...

Sayfayı Paylaş