hürrem sultanın burcu neydi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşem yüzyıl dizisindeki Hürkkem Sultanın burcu hangi burçtu kızlar ? Ve birde gerçek hürrem sultanın burcu ne acaba teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

akreptir ama kovada olabilir belkide aslandır üçünden birisidir

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gerçeği 'Yengeç'idi.Ben bayağı bir araştırdım sonuçlara göre yengeç çıktı.

5. meyiça

meyiça Forum Okuru

gerçek hürrem sultanın burcu yengeçtir

6. sperrykatemod

sperrykatemod Forum Okuru

merhabalar benim size sormak istediğim soru şu bilindiği gibi hürrem sultan tarihteki güçlü kişilerden biridir ,ve astrolojide her insan gibi onun hayatındada önemli rol oynar siz hürrem sultanın burcunun yengeç olduğunu nereden öğrendiniz acaba bilgi verebilir misiniz?????

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben akrep diye duymuştum,karakter analizinde de astrologlar akrebi işaret ettiğini söylemişlerdi.

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

akreptir tehlikeli gizemli derin ve kurnaz

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boğadır bence o,azimli,sabırlı,yeri geldiğinde sakin,damarına basıldığında ortalığı ayağa kaldıran birisi.nerede ne yapacağını çok iyi biliyor ama akrep de yükseleni olabilir.veya tam tersi.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben çok araştırdım arkadaşlar. Fiziksel özelliklerden kişisel özelliklere kadar. Kendi deneyimlerimi hiç katmadım. Hürrem Sultanımız, aslında pek çok burca işaret ediyor. Bende burçlarla ilgilenen birisi olarak kesin akrep demiştim ama malesef akrepler çok ketum olurlar, çok konuşmazlar. Oysaki sultanımız cıvıl cıvıldı, neşeliydi, konuşkandı. Bu yüzden akrep olması imkansız ve de akrepler genelde esmer olurlar. Sultanımız beyaz teniyle bilinir. Güzelliği ve çekiciliğiyle, gülüşü, gözleri, kısa boyu terazi kadınını, kalçalarının genişliği, hayal gücü, tuttuğunu koparması tıpkı kova kadını, aslan kadınına fiziksel özellikleri çok benziyor. Yengeç kadınlarınada kişisel özellikleri çok benziyor.. Ben daha çok teraziden yanayım veya yengeç. Kovaya pek ihtimal vermiyorum. Mahidevran Sultanı bile birkaç forumdan buldum meraklısı varsa okusun. Mahidevran Sultan burcuna başak diyorlar bence koçta olabilir...

11. meryem vardanyan

meryem vardanyan Forum Okuru

12. Hürem sultan burcu

Hürem sultan burcu Forum Okuru

kesinlikle kova burcu hepsini teker teker okuyun

13. burç meraklısı

burç meraklısı Forum Okuru

Arkadaşlar ben en baştan beri hep aslan kadınıymış gibi düşünmüştüm. Dizide de meryem uzerli canlandırıyordu, o da aslan burcu güzel yansıtıyor bence. Aslan kadınları gücü sever ve güç için çok çabalar. Neşelidir de aynı zamanda. Kanuni sultan süleyman 6 kasım doğumlu imiş, akrep burcu. Aslanlar aşkı çok önemserler tıpkı akrep erkekleri gibi. Uyumları konusunda çok bi bilgim yok ama. ikizler burcu olabilir mi acaba hürrem sultan? İkizlerin özelliklerini az çok duymuşsunuzdur. Fotoğraflarına bakınca da bakışları falan ikizler gibi geldi. Yukseleni farklıdır falan. Uyuyor bence. Akrep erkeği ikizler kadınından her daim etkilenir. Uyum aşikar. Burç uyumu olarak baktım konuya. Bunun dışında terazi de olabilir. Fiziki özellikleri ve kişilik özellikleri baya tutuyor. Kova da olma ihtimali var. Hava burçları havaidir adı üzerinde. Hürrem sultana uyuyor. İstediklerini elde etme konusunda çabaları da bir hayli fazladır. Gücü bunlar da sever, aşkı da çok önemserler. Güçlü ve dişli kadınlar genelde hava ve ateş burçlarından çıkar. İyiliklerle kötülüklerin kapışması da :D ve en çok ikizlere olur bu. Bunun dışında başka bir ihtimal düşünemiyorum valla ben. Yengeç olması imkansız çünkü yengeçler yani güç, otorite falan bunlar uzak ya yengeçlere. Ne biliyim. Yengeç olmasın ya :D severim hürrem sultanı. Bence bu dediğim burçlardan biri, hissedebiliyorum :')

14. Yağmurulkuu

Yağmurulkuu Forum Okuru

Yengec tam otorite kadını canım

hürrem sultanın burcu neydi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kanuni ve Hürrem Sultanın Aşkı

hürrem sultan hürrem sultanın resimleri sultanın resmi sultan fotoğrafları gercek resmi Muhteşem Yüzyıl dizisi başladı ama, şimdiden protestolarda hat safhada.. Bende merak edip bu aşkı araştırdım.. İşte güzel bir mektupla ekli alıntı.. Ülkeler fatihi Kanuni Sultan Süleyman'ın gönlünü ı Hürrem Sultan fethetti. Muhteşem Süleyman' ın Hürrem Sultan'a aşkı sevgili karısının kolları ve...
  2. hürrem sultanın benzeri cıktı....

hürrem benzeri hürremin benzeri hürreme benzeyen kız hürreme benzeyen hürrem sultan ın evettt meleklerim sizlere bir flaş haber daha söylüyorum aldıgım dedikodulara göre şu sıraaa reyting rekorları kıran muhteşem yüzyıl baş oyuncularından Meryem üzerli namı diyar hürrem sultan şu sıra hollywoordun yaramaz kızı drew barrymore benzerliği ile dillere düştüüü....
  3. Hürrem sultanın kolonyası

Melekler yüzüğü kolyesi derken muhteşem yüzyılın hürremi bu defa kolonyasıyla nam yaptı buyrun.. Son günlerde en çok konuşulanı olan ”Muhteşem Yüzyıl”ın yayınlanmasıyla, Topkapı Sarayı daha fazla ziyaret edilirken, Hürrem Sultan ile ilgili kitaplar ve Padişahın eşine savaş dönüşü getirdiği kolonyalardan esinlenerek yaratılan ”Hürrem Sultan Kolonyaları”nın satışında artış dikkat çekmeye...
  4. Hürrem Sultanın ilk çocuğu kız mı erkek mi

justin bieber kızmı erkekmi justin bieber kızmı Hürrem Sultanın ilk çocuğu kız mı erkek mi Hürrem Sultan, Kanuni Sultan Süleyman'a bir kız, dört oğlan çocuğu doğurdu. En büyük oğlu Mehmet Şehzade tahta çıkamadan öldürüldü. İkinci oğlu Selim tahta çıktı. Diğer çocukları da Beyazıt ve Cihangir Şehzadeleridir. Kızı Mihrimah Sultan'ı Vezir-i Azam Rüstem Paşa ile evlendirerek Vezir-i Azam'la...
  5. Hürrem Sultanın Hamam Sefası!

hürrem sultan, hamam sefası, ayşe arman röportajın bir bölümünü, resimler, bilgiler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyılın Hürrem Sultanı geçtiğimiz günlerde hamam sefası yaptı.Gazeteci Ayşe Arman'la yapılan röportajı ,hamam sefasında çektikleri resimler eşliğinde sizlere sunuyoruz... İçimde bir his var Türk sevgilim olacak Pırıl...
  6. Hürrem Sultanın Cilt Maskesi

meryem üzer nin sevgilisi hürrem sultan, cilt maskesi, malzemeleri, yapılışı, muhteşem hürrem cildi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin güzel oyuncusu Meryem Uzeri ,sahip olduğu güzel cildinin sırrını paylaştı.Yüzüne uyguladığı maskenin reçetesini aynen veriyoruz. Malzemeler: * 2 tutam çuha çiçeği, * yarım salatalık, * 1...
  7. hürrem sultanın saç rengini merak eden melekler buraya

hürrem sultan rengi saçlar muhteşem yüzyıl hürrem sultanın saç rengi muhteşem yüzyıl dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken meryem üzerli,kadınların da idolü olmuştur.her yaptığı ,taktığı,giyimi, ve saç rengi eminim bütün kadınların ilgisini çekmiştir. Hürrem Rengi Saçlar Moda. Pek çok kadın Hürrem Sultan’ın saç modeli, rengi ve dalgalarını kullanıyor. Bu dönem...
  8. Hürrem Sultanın Ölümü Nasıl Oldu ?

Bu konu Hürrem Sultanın ölümü hakkında bilgiler vermektedir. Yayına başladığı tarihten beri reyting rekorları kırarak birinciliği kimseye kaptırmayan Muhteşem Yüzyıl yine heyecanlı yepyeni bölümlerle yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin baş karakterlerinden biri olan Hürrem Sultan da tarihte en çok merak edilen kişiliklerin başında geliyor. Biz de bu sayfamızda da Hürrem Sultanın ölümü...
  9. Hürrem Sultanın Oğlu Sultan Cihangir Hakkında Bilgiler

Bu konu; hürrem sultanın oğlu cihangir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ekranlara gelmesiyle ilgimizin arttığı Osmanlı tarihi nice entrikaların yanında üzücü, ibret dolu ve acılarla dolu hayatlara ve olaylara da sahne olmuştur. Bunlardan biri de dünyanın çekindiği insan, Osmanlı padişahı, yere göğe sığmaz komutan Kanuni'nin ve Hürrem Sultanın...
  10. Hürrem Sultanın gerçek adı nedir ?

Hürrem sultanın gerçek adını birkaç kez dizide duydum ama şimdi hatırlayamıyorum.Hatırlayan varmı Hürremin gerçek adı neydi ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hürrem sultanın burcu

,
  2. hurrem sultan burcu

,
  3. hürrem sultanın burcu www.meleklermekani.com

,
  4. hurrem sultan ozellikleri,
  5. mahidevranın fiziksel özellikleri,
  6. mahidevran sultan ın fiziki özellikleri,
  7. hurrem hangı burc