hürrem sultanın burcu neydi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

 1. Muhteşem yüzyıl dizisindeki Hürkkem Sultanın Burcu hangi burçtu kızlar ? Ve birde gerçek hürrem sultanın Burcu ne acaba teşekkürler.
 2. akreptir ama kovada olabilir belkide aslandır üçünden birisidir
 3. Gerçeği 'Yengeç'idi.Ben bayağı bir araştırdım sonuçlara göre yengeç çıktı.
 4. gerçek hürrem sultanın Burcu yengeçtir
 5. merhabalar benim size sormak istediğim soru şu bilindiği gibi hürrem sultan tarihteki güçlü kişilerden biridir ,ve astrolojide her insan gibi onun hayatındada önemli rol oynar siz hürrem sultanın burcunun yengeç olduğunu nereden öğrendiniz acaba bilgi verebilir misiniz?????
 6. ben akrep diye duymuştum,karakter analizinde de astrologlar akrebi işaret ettiğini söylemişlerdi.
 7. akreptir tehlikeli gizemli derin ve kurnaz
 8. boğadır bence o,azimli,sabırlı,yeri geldiğinde sakin,damarına basıldığında ortalığı ayağa kaldıran birisi.nerede ne yapacağını çok iyi biliyor ama akrep de yükseleni olabilir.veya tam tersi.
 9. Ben çok araştırdım arkadaşlar. Fiziksel özelliklerden kişisel özelliklere kadar. Kendi deneyimlerimi hiç katmadım. Hürrem Sultanımız, aslında pek çok burca işaret ediyor. Bende burçlarla ilgilenen birisi olarak kesin akrep demiştim ama malesef akrepler çok ketum olurlar, çok konuşmazlar. Oysaki sultanımız cıvıl cıvıldı, neşeliydi, konuşkandı. Bu yüzden akrep olması imkansız ve de akrepler genelde esmer olurlar. Sultanımız beyaz teniyle bilinir. Güzelliği ve çekiciliğiyle, gülüşü, gözleri, kısa boyu terazi kadınını, kalçalarının genişliği, hayal gücü, tuttuğunu koparması tıpkı kova kadını, aslan kadınına fiziksel özellikleri çok benziyor. Yengeç kadınlarınada kişisel özellikleri çok benziyor.. Ben daha çok teraziden yanayım veya yengeç. Kovaya pek ihtimal vermiyorum. Mahidevran Sultanı bile birkaç forumdan buldum meraklısı varsa okusun. Mahidevran Sultan burcuna başak diyorlar bence koçta olabilir...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. hürrem sultanın burcu

  ,
 2. hurrem sultan burcu

  ,
 3. hürrem sultanın burcu neydi

  ,
 4. hürrem sultan fiziksel özellikleri,
 5. hurrem sultan hangi burc,
 6. hürremin burcu,
 7. hürrem hangi burç,
 8. hürrem sultanın kişilik özellikleri,
 9. mahidevran sultan fiziksel özellikleri,
 10. hürrem sultan kişilik özellikleri