hürrem sultanın burcu neydi

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ben en baştan beri hep aslan kadınıymış gibi düşünmüştüm. Dizide de meryem uzerli canlandırıyordu, o da aslan burcu güzel yansıtıyor bence. Aslan kadınları gücü sever ve güç için çok çabalar. Neşelidir de aynı zamanda. Kanuni sultan süleyman 6 kasım doğumlu imiş, akrep burcu. Aslanlar aşkı çok önemserler tıpkı akrep erkekleri gibi. Uyumları konusunda çok bi bilgim yok ama. ikizler burcu olabilir mi acaba hürrem sultan? İkizlerin özelliklerini az çok duymuşsunuzdur. Fotoğraflarına bakınca da bakışları falan ikizler gibi geldi. Yukseleni farklıdır falan. Uyuyor bence. Akrep erkeği ikizler kadınından her daim etkilenir. Uyum aşikar. Burç uyumu olarak baktım konuya. Bunun dışında terazi de olabilir. Fiziki özellikleri ve kişilik özellikleri baya tutuyor. Kova da olma ihtimali var. Hava burçları havaidir adı üzerinde. Hürrem sultana uyuyor. İstediklerini elde etme konusunda çabaları da bir hayli fazladır. Gücü bunlar da sever, aşkı da çok önemserler. Güçlü ve dişli kadınlar genelde hava ve ateş burçlarından çıkar. İyiliklerle kötülüklerin kapışması da :D ve en çok ikizlere olur bu. Bunun dışında başka bir ihtimal düşünemiyorum valla ben. Yengeç olması imkansız çünkü yengeçler yani güç, otorite falan bunlar uzak ya yengeçlere. Ne biliyim. Yengeç olmasın ya :D severim hürrem sultanı. Bence bu dediğim burçlardan biri, hissedebiliyorum :')

Geri