Hürrem Sultan'ın şok eden resimleri | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Hürrem Sultan'ın şok eden resimleri

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gercek hürrem sultan resmi hatice sultan ın gerçek adı hatice gerçek adı hürem hürrem in eski hali Neredeyse tüm Türkiye bu diziyle yatar, kalkar oldu. Herkesin ağzında Hürrem Sultan, Süleyman, Muhteşem Yüzyıl takıları, kostümleri olayları, aşkları vs vs...

Taktığı ile giydiği ile sürdüğüyle gündem olan ve takı ve parfüm sektörünün nabzını hızlandıran Hürrem Sultan'ın yani Meryem Uzerli'nin saraya gelmeden önce ki resimlerini ele geçirdik Melek'ler:):)

Hürrem'in Sultan olmadan önceki halini merak ediyor musunuz Melek'ler? O halde buyrun Hürrem Sultan'ın Muhteşem Yüzyıl'dan önceki resimleri:)

Young bride ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: o neee yaaaaa öleee. ne yapıyoo anlamış değilimm :haha: ama çok çirkinn yaaa. saraya gelince pek bi güzelleştii pek bi serpildi eline yüzüne aklık paklık geldi :haha: birassda zayıflasa daha güzel olacak.

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evet bu kadın çok iri ya, kendimi onunla karşı karşıya hayal ediyorumda püf dese ben kilometrelerce uçarım heralde hahaha. Kilo versede iri olur çünkü devasa bir kadın yaradılışı öyle :)
    Yüzü güzel ama dimi :) Hem dikkat ettiniz mi dizide ki o kötü ve aşşalayıcı bakışları bu pozlarda da var demek ki, normal bakışları böyleymiş :D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ciidden ya o ne bakış öyle hah sende kimsin der gibi... Ama yazık oldu filmde Hürreme herşey onun üstüne kaldı..

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben dizileri yani izlediğim bir kaç dizi var onlarıda ertesi gün netten izliyorum. Bu gün sizlerin yorumlarından anladığım kadarı ile dün akşam ki bölümde çok haksızlık olmuş. Bende haksızlıklar karşısında sinirleniyorum, ee sinirlenmememde lazım izlemesem mi ki bu akşam Muhteşem Yüzyıl'ı acaba diye düşünüyorum şimdi :D:D

Neyse ben bir izlerım akşam, baktım sinirlerim zıplıyor kapatırım :D:D Tabi dayanabilirsem :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İlk defa Hürreme acıdım sülümanın karsısında çok kötüydü..

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Anam bu ne beee :D:D çok çirkinmiş Hürre bacı hehehe

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hürrem in hali içler acısı,bu dizide fettan kadın mahi devran dır :) hürrem küçük emrah misali şu aralar :))))

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hürrem

hürreme kimse içler acısı diyemez azını topla bence çok güzel

Hürrem Sultan'ın şok eden resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hürrem Sultan'ın Bebeği

hürrem sultanın bebeği hürremin doğum sahnesi hürrem sultan doğum sahnesi muhteşem yüzyıl mehmet bebek Evet arkadaşlar sonunda Hürrem Hatun dün akşam ki bölümünde muradına ererek şehzade Mehmet'i doğuruyor.Doğumu biraz güç olmasına karşın bebeğin sağlığı gayet yerinde.Hürrem'in hırsı önümüzdeki bölümlerde nasıl karşımıza çıkacak bilemem ama şu bir gerçek ki Hürrem gittikçe daha çok tehlikeli...
  2. Hürrem Sultan'ın ilk oğlu neden ölmüştür?

hürrem sultan nasıl öldü hürrem sultan neden ölmüştür şehzade mehmet nasıl öldü şehzade mehmet neden hürremin oğulları Hürrem Sultan'ın ilk oğlu olan Şehzade Mehmet neden ölmüştür sorusuna yanıt olarak gereken bilgileri sizler için paylaşıyorum. Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'dan olma ilk çocuğu Şehzade Mehmet tahta çıkmadan önce ölmüştür. Ölüm sebebi tam olarak bilinmemekle beraber...
  3. Hürrem Sultan'ın burcu hayatı ve hakkında bilgiler

hürrem sultanın burcu hürrem sultanın hayatı hürrem sultan hakkında bilgiler Merhaba Melek'ler... Günümüz dizilerinden Muhteşem Yüzyıl ile yeniden hayat bulan ve günümüz konularından olan merak uyandıran Hürrem Sultan'nın hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Hürrem Sultan 1506 yılında doğup 1558 yılında 52 yaşındayken vefat etti. Osmanlıca yazılışı خرم سلطان Kanuni Sultan...
  4. Hürrem sultan'ın kaç çocuğu olmuştur ?

Hürrem sultan'ın kaç çocuğu olmuştur ? Arkadaşlar Hürremin kaç çocuğu olmuş tarihtekini soruyorum dizidekini biliyorum :)
  5. Hürrem Sultan'ın Saçlarına Olan Oldu!

Bu konu, Hürrem Sultan'ın Saçlarına Olan Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli bildiğiniz gibi bir süredir bir şampuan reklamının reklam filmlerinin yüzü. Tıpkı reklamda dediği gibi saçları oyuna gelen Uzerli'nin saçları yandı. Ünlü oyuncu şimdilerde kaynak kullanıyor.. Şampuan reklamlarında...

Sayfayı Paylaş