gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hürremin Sevgilisi Kim ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hürremin sevgilisi hürremin sevgilisi kim hürrem in nişanlısı hürremin sevgilisi, aşkı, erkek arkadaşı, meryem uzerlinin sevgilisi, Muhteşem Yüzyıl ile bugüne kadar tanınmayan ve artık dillerden düşmeyen Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan'nın söylenenlere göre 6 ay önce ayrıldığı sevgilisini bulduk arkadaşlarım. Hemde havuzda çekilmiş görüntülerini bulduk :D:D
    Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü oynayan Meryem Uzerli’nin son sevgilisi olan Özcan Mert ile görüntüleri ortaya çıktı.

Kıbrıs Ada Magazin tarafından bulunan görüntülerde Meryem Uzerli ve Kıbrıs’ta işletmecilik yapan sevgilisi havuzda sefa yapıyor. Yaptığı tüm röportajlarda özel hayatında kimse olmadığını belirten Uzerli’nin aşktaki bu suskunluğunun ardında bir dram çıktı.

Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile henüz bu kadar şöhretli değilken tanışan ve 6 yıllık bir birliktelik yaşayan Uzerli, sevgilisinin işleri nedeniyle Kıbrıs’a gitmesiyle ilişkisini noktalamak zorunda kaldı.

Turizm yazılımı yapan Enterprise şirketinin genel merkezlerini Kuzey Kıbrıs’a taşıyan, aynı zamanda Girne Bellapais’te faaliyet gösteren Khensu Stage Club işletmesinin sahibi de olan Mert ve Uzerli Almanya’da tanışmış.

Özcan Mert, Uzerli’yle ilişkisi hakkında “6 yıl güzel bir beraberlik yaşadık. Ancak ben Almanya’dan gelip iş için Kıbrıs’a yerleşince ilişkimizi bitirdik” dedi.

Uzerli ise açıklamasında “Uzun süreli bir birliktelik yaşamıştık. Bir buçuk sene evvel bitmiş bir ilişkidir. İlişki sırasında çekilmiş bu fotoğrafların paylaşılması beni üzdü. Fotoğrafların kişiye ve ilişkiye özel olduğunu düşünüyorum ” ifadelerini kullandı.

Hürremin Sevgilisi Kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

tarkanın sevgilisi kim tarkanin sevgilisi kim tarkanın varmı tarkan sevgilisinin adı YENİ SEVGİLİYLE TATİLE ÇIKTI! BİLGE ÖZTÜRK'TEN GEÇEN MAYISTA AYRILAN TARKAN, YENİ KIZ ARKADAŞIYLA DÖRT GÜN ÖNCE TATİL İÇİN UZAKDOĞU'YA GİTTİ. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay...
  2. Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

emir sarrafoğlu gercek adı emir sarrafoğlu sarrafoğlunun sevgilisi sevgilisi kim Adını feriha koydum emir resimleri, emir sarrafoğlu resimleri çağatay ulusoy, Adını feriha koydum Çağatay ulusoy, Emir Sarrafoğlu fotoğrafları Bu emir saarrafoğlu var arkadaşlarım çok merak ediyorum acaba onun sevgilisi kim yoksa benimsevgilim olur mu :D:D
  3. Tefonun Sevgilisi kim çıktı

Tefonun Sevgilisi kim çıktı

tefonun sevgilisi kim, sarp akkaya sevgilisi Geçtiğimiz bölümlerde tefo biliyorsunuz Ezel dizisinde hakkın rahmetine kavuşmuştu arkadaşlarım. Ezel dizisinde ‘Tefo’ karakterini canlandıran ancak geçen hafta senaryo gereği vurularak öldürülen Sarp Akkaya, önceki gece 31. yaşını Cihangir’de arkadaşlarıyla kutladı. Bir kafede kutlanan yaş günü partisine Kenan İmirzalıoğlu, Bade İşçil, Berrak...
  4. Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

İsyaaaaaaan deyip herkesin beğenisini kazandı Halil SEZAİ... O kadar isyan etti ki heralde yeni bir sevgili yaptı sonunda. Eee ağlamayan bebeğe meme vermezler değil mi ? :D:D Şarkılarıyla müzik piyasasını ve sosyal medyayı sallayan Halil Sezai Paracıkoğlu, fotoğrafçı Mehmet Turgut’tan ayrılan oyuncu Gonca Vuslateri ile samimi pozlarını twitter’dan paylaştı “Seni Beklerken 2011” adlı...
  5. Serenay Sarıkaya'nın Sevgilisi Kim?

Serenay Sarıkaya'nın Sevgilisi Kim?

serenay sarıkaya, serenay sarıkaya haberleri, serenay sarıkaya çağatay ulusoy Sevgili melekler, önce Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum gününde görüntülenip Tatlıtuğ ile adı anılan sonrasında birlikte rol aldığı dizide başrol oynayan Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu iddia edilen Sarıkaya'nın bu kez de Antalyalı bir işadamıyla birlikte olduğu haberi yayıldı. İşte Milliyet gazetesi muhabirinin yağtığı...

Sayfayı Paylaş