gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Hürriyet

Konu, 'HIİJ Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Bağımsızlık :...

Hürriyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Hürriyet

Serdar Ortaç - Hürriyet

Kendimi unuttum Seni beklemekten Şimdi yalnızım Ağlamak çare mi söyle Belki de ayrılık şimdi zor olsa da Kimseden korkmuyorum Kimbilir kaç gece durmadan ağladım Bundan utanmıyorum Seni yağmurlar aldı ben ne bilem Kime yar oldu kaldı ben ne diyem Yine gurbet başında memleketim Tadı yok şimdi sensiz hürriyetin Söz Yazarı : Serdar Ortaç Besteci : Serdar Ortaç Düzenleme : Feyyaz Kuruş
  2. şahsi Hürriyeti Tahdit Eden Cezalar:

şahsi Hürriyeti Tahdit Eden Cezalar:

hürriyeti tahdit ne demek hürriyeti tahdit nedir suçu nedir suçunun cezası suçu Madde 21 - Bu kanuna göre şahsi hürriyeti tahdit eden cezalar ağır hapis ve hapis ve kısa hapistir.
  3. Hürriyet yükselişte

Hürriyet yükselişte

Hürriyet Gazetecilik, 2008’in ilk 9 ayında faaliyet kárını yüzde 90 büyüterek, 154 milyon YTL’ye yükseltti. Hürriyet’in gelirleri de bu dönemde yüzde 17 artarak, 771 milyon YTL’yi buldu. Yatırımların etkisiyle geçen yıla göre azalsa da Hürriyet’in net kárı da 57 milyon YTL oldu. HÜRRİYET’in 2008 yılının ilk 9 ayındaki geliri, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 17 artarak, 771...
  4. 2013 Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

2013 Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

40.altın kelebek ödülleri, 2013 altın kelebek ödülleri, hürriyet altın kelebek ödülleri 2013 Sevgili melekler, gezi olayları sebebiyle düzenlemeceği tarih ertelenen 40.Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Karadayı dizisinin geceye damga vurduğu ödüllerden en iyi erkek ve en iyi kadın oyuncu ödülleri de yine bu dizide başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'e gitti....

Sayfayı Paylaş