gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hüseyin Avni Danyal 7.Kez Evleniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hüseyin avni danyal evlendi hüseyin avni danyal, evleniyor, 7.kez, kimle, ne zaman, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Önce Kurtlar Vadisinde ardından Kızım Nerede dizisinde rol alan usta oyuncularımızdan Hüseyin Avni Danyal 7.kez nikah masasına oturuyor melekler!

Daha önce 6 kez evlenip boşanan Hüseyin Avni Danyal, 7. evliliğini Hayal Yayınları’nın sahibi Özgen Kılıçarslan ile yapacak.

Çiftin şahitliklerini Volkan Konak ile yazar Deniz Kavukçuoğlu yapacak

Eee,ne diyelim,bu son olur inşaallah hahaha

Hüseyin Avni Danyal Kimdir?

Hüseyin Avni Danyal 7.Kez Evleniyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Avni Danyal

Hüseyin Avni Danyal

1962 yılında Trabzon'da doğdu. 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 1988-94 yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 2001 yılında Sanat Kurumu En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü aldı. Oynadığı Bazı Oyunlar Azizname Getto Çılgın Dünya Kadıncıklar Kör Döğüşü...
  2. Danyal (a.s.)

Danyal (a.s.)

Tabir ilminde isim yapmaya, imamet ve kudrete delalet eder.
  3. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  4. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  5. Hüseyin Avni Danyal kimdir

Hüseyin Avni Danyal kimdir

hüseyin avni danyal sevgilisi hüseyin avni danyal kimdir, hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler Trabzon'lu Türk Tiyatro ve sinema - dizi oyuncusu Hüseyin Avni Danyal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Ertan Tataroğlu (d. 1962, Trabzon) Türk tiyatro oyuncusau. 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü'nden mezun...

Sayfayı Paylaş