gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hüseyin Çebişçi Aşk Tenindir şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bora duran aşk tenindir şarkı sözü dinle sevgili aşk tenindir şarkı sözü dinle sevgili sözleri derindir aşk tenindir şarkı sözü, hüseyin cebişçi, aşk tenindir, şarkıları, şarkı sözleri burada arkadaşlar

Hüseyin Cebişçi'nin "aşk tenindir" adlı sevilen şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben bu şarkıyı çok severim ve eminim ki benim gibi sevenler ve sevecek olanlarda var aramızda :)

Derinlemesine uzayıp giden
    Boğulurcasına nefes isteyen
    Aslına veda ettiren bir yolculuk
    yolculuk aşkımm

Aşk serindir
    Aşk derindir
    Aşk tenindir sevgilim

Sonu tahmin edilemeyen
    Başına göz yumulan
    Oyunu kabul ettiren
    Bir rüyadır aşkın

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Süpper bir parça bende dinliyorum harika :DD

Hüseyin Çebişçi Aşk Tenindir şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  2. Göksel Aşk Bitti şarkı sözü

Göksel Aşk Bitti şarkı sözü

Göksel Aşk Bitti şarkı sözü Merhaba kızlar sizlerden Göksel'in aşk bitti şarkısının sözlerini rica ediyorum, sesimi duyun :)
  3. Berkay Aşk Sadece şarkı sözü

Berkay Aşk Sadece şarkı sözü

Berkay Aşk Sadece şarkı sözü var mı sizin sitenizde varsa lütfen linkini atın yoksa Berkay Aşk Sadece şarkı sözlerini bilenler yazsın
  4. Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini paylaşın ve dinleyin tavsiye ederim :)
  5. Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü lazım

Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü lazım

Merhaba kızlar siz hiç Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkısını dinlediniz mi? Ben dinleyin derim ve dinleyipte bu şarkının sözlerini bilenlerden ise Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş