gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hüseyin Kabadayı Serkan Çağrı Üsküdarın kokusu farklı alem sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hüseyin Karadayı Serkan Çağrı üsküdar'ın kokusu farklı alem

Hüseyin Kabadayı ve Serkan Çağrı'nın albümünde yer verdiği Nihavend Longa şarkısı, Üsküdar'ın kokusu farklı alem Kız Kulesi'ne karşı tüter kahvem şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

üsküdar'ın kokusu farklı alem
    kız kulesine karşı tüter kahvem
    hele bi de köprüye doğru yol al
    ya da arabalı hooop sirkeciye haremden

martı sesleri uzar ayrı tonla
    melodi ritme karışır aynı longa
    nuhun gemisine binip uçar insan
    gönüller hep altın istanbul'da

oltanı kap galata köprüsüne
    rastgele ağlar poyraz estiğinde
    kimi zor güler insan kavga dövüş
    kimi gider beyoğlu eğlencesine

müziği yaşamak istiyorsan halen
    nacizane serkan hüseyin ayben
    selamımız kevser hanıma gönülden
    ver coşkuyu hadi bizimle eğlen

hadi eğlen
    durma eğlen
    bizimle eğlen

Hüseyin Kabadayı Serkan Çağrı Üsküdarın kokusu farklı alem sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağrı

Çağrı

Bir çağrıcının insanları hayra çağırdığını yahut onları bir şeyden uyardığını görmek hakka uymaya, yola çıkmaya, Makam sahibi birisi tarafından çağrıldığını görmek bir vazife verilmesine, Ayak takımının çağrısına icabet ettiğini görmek zillet ve sıkıntıyya, Gökten bir nida duymak uyarıya, Yerden bir sesle çağrılmak orada meydana gelecek önemli bir olaya, Uzaktan ve meçhul bir ses tarafından...
  2. Çağrı - Bir Sigara İçimlik Şarkı Sözü

Çağrı - Bir Sigara İçimlik Şarkı Sözü

çağrı son sigara bi sigara içimlik şarkı sözü çağrı bir içimlik sözleri bir akor belki acırda gitmezsin sözleri gözlerini çekip alma benden bi kenarda dururum rahatsız etmem sözlerin susmasın aman ha gizli öznen olurum kötü söylesede cümlen geeell geeell sevdiğim yemeği ısıttım yendikçe çıkar ayrılığın tadı nasıl acı nasıl tatsız aahh sarhoşluğunun aşk olmuş adı çek yorganı tepene ağla,ağla...
  3. Üsküdar'ın kokusu farklı alem Kız Kulesi'ne karşı tüter kahvem

Üsküdar'ın kokusu farklı alem Kız Kulesi'ne karşı tüter kahvem

Üsküdar'ın kokusu farklı alem Kız Kulesi'ne karşı tüter kahvem bu şarkıyı hiç dinlediniz mi kesinlikle dinmenizi öneriyorumn ve bu yüzdende sözlerini bulun benimlede paylaşın diye rica ediyorum.
  4. Fettah Can Alem Biliyor Sözleri

Fettah Can Alem Biliyor Sözleri

Fettah Can Alem Biliyor Sözleri için yazıyorum size umarım sesimi birileri duyar ve bana Fettah Can Alem Biliyor şarkısının Sözlerini yazar:)
  5. Farklı Sözler

Farklı Sözler

Farklı Sözler İSTİYORUM SİZDEN LÜTFEN YENİ VE Farklı Sözler YAZIN

Sayfayı Paylaş