gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hüseyin Karadayı severler Bu shaowu kaçırmayın derim

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ve işteeee Dj Hüseyin Karadayı Showww renkli ve bi o kadarda güzel geçecek showu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum =)) HÜSEYİN KARADAYI SHOW!
    TÜRKİYE'NİN EN İYİ, EN POPÜLER VE EN BAŞARILI DJ & PRODUCER'I , HÜSEYİN
    KARADAYI, 7 MART CUMARTESİ GECCESİ STUDYO 54'Ü ÇILGINCA DANS ETTİRECEK..

Bu özel geccede, HÜSEYİN KARADAYI eşsiz performansını sergilerken DJ CEM
    YILDIZ'da geccenin diğer flash DJ i olarak performans sergileyecek..
    Bu organizasyon şimdiden katılımcıları heyecanlandırıyor !!

Studyo 54 ve People Production tarafından organize edilen, You Dance with
    HÜSEYİN KARADAYI müzik severlere unutamayacakları bir eğlence yaşatacak..
    7 Mart 2009 Cumartesi geccesi 22:00'de başlayıp, sabahın ilk ışıklarına kadar
    sürecek olan bu organizasyon; İstanbul Cihangir'de kapılarını açan STUDYO 54
    müdavimleri ve yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşecek..
    DJ'ler ve vokaller eşsiz performanslarını sergilerken, daha bir çok Sanatçı,
    Dans Showları ve sponsorların sürpriz hediyeleri ile gecce unutulmaz bir hal
    alacak ve eğlence tavan yapacak..

TARİH : 7 Mart Cumartesi - SAAT: 22:00 - 04:00 - YER: STUDYO 54 CİHANGİR

Hüseyin Karadayı severler Bu shaowu kaçırmayın derim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaçırmayın bakın derim

kaçırmayın bakın derim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kaçırmayın derim;)

kaçırmayın derim;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hüseyin Turan - Bu Ne Şivandır

Hüseyin Turan - Bu Ne Şivandır

Karlı dağlar geçit vermez sana geleyim Neredesin ne haldasın nerden bileyim Kader tutmuş yakamızı koymaz güleyim Emman emman koymaz güleyim Emman emman dağlar dumandır Dıley dıley bu ne şivandır Felek vurmuş tokadını halım yamandır Vaye vaye bu ne zamandır Daye daye kötü zamandır Sesim yetmez bağırayım dağlar inlesin Dağların ardında nazlı yarim dinlesin Bizi bu hallere koyan zalim gülmesin...
  4. Hüseyin Turan - Bin Derdim Var İdi

Hüseyin Turan - Bin Derdim Var İdi

Bin derdim var idi Bin derdim var idi bir daha oldu Derdimin dermanı amman ha amman Gülistan bezminin gülleri soldu Goncayı handanım amman ha amman Halimde kalmadı aram-u karar Gün be gün erişir ömrüme zarar Medet ey efendim sen verme melal Gönlümün fermanı amman ha amman Gamzeyi zülüfün çeşmim yaş eyler Cismin bir işaret eyler kaş eyler Cahil sır saklamaz seni faş eyler Kaşları...
  5. Tırnak bakımınıza önem verenlerdenseniz bu haberi kaçırmayın

Tırnak bakımınıza önem verenlerdenseniz bu haberi kaçırmayın

tırnak koruyucusu batan tırnak yumuşatma yumuşatıcı yumuşatıcı krem Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür.Günlük hayatımızda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakımınada önem vermeliyiz.Kişinin yaşına, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalıdır. Sürekli kırılan ve ayrılan tırnaklar ,besleyici ilaçlar ile güçlendirilmelidir.Pedikür özellikle yazın büyük önem...

Sayfayı Paylaş